Shs kosmetyki intymne Żel powiększający piersi

3,6 1
Według internetowych rankingów, cena tego produkut waha się w okolicach 82 zł. Jak Ty oceniasz ?
PERFECT BUST+ GEL – 150 ml - doskonała nowość!

Natychmiastowy efekt ujędrnienia i optycznego powiększania piersi!

Perfect Bust+ to innowacyjny, wyjątkowo efektywny preparat pielęgnacyjny do ujędrniania, modelowania i rozświetlania biustu, łączący formułę VOLUPLUSTM, a także MASĘ PERŁOWĄ z NATURALNYMI wyciągaMI ROŚLINNYMI.

wykorzystywany regularnie świeży, łagodny żel wzbogacony macelignanem, drobinkami pereł, olejem z orzechów macadamia oraz wyciągami z nagietka lekarskiego, morszczynu i cytryny napina, wygładza, rozświetla i ujędrnia piersi. Modeluje, ujędrnia, wypełnia, a w konsekwencji zwiększa biust.

starannie dostosowane składniki aktywują adipogenezę (odkładanie ...

 • Producent - Shs kosmetyki intymne

Oferta Cenowa

PokojRozkoszy.pl Erotyczny PokojRozkoszy.pl Erotyczny
PokojRozkoszy.pl Erotyczny
Żel powiększający piersi Perfect Bust+ Gel 79,9 DO SKLEPU
PERFECT BUST+ GEL – 150 ml - doskonała nowość!

Natychmiastowy efekt ujędrnienia i optycznego powiększania piersi!

Perfect Bust+ to innowacyjny, wyjątkowo efektywny preparat pielęgnacyjny do ujędrniania, modelowania i rozświetlania biustu, łączący formułę VOLUPLUSTM, a także MASĘ PERŁOWĄ z NATURALNYMI wyciągaMI ROŚLINNYMI.

wykorzystywany regularnie świeży, łagodny żel wzbogacony macelignanem, drobinkami pereł, olejem z orzechów macadamia oraz wyciągami z nagietka lekarskiego, morszczynu i cytryny napina, wygładza, rozświetla i ujędrnia piersi. Modeluje, ujędrnia, wypełnia, a w konsekwencji zwiększa biust.

starannie dostosowane składniki aktywują adipogenezę (odkładanie lipidów w piersiach), ulepszają mikrocyrkulację, przeciwdziałają wiotczeniu i utracie sprężystości skóry piersi. Wspomagają syntezę kolagenu w skórze. Zawarte w recepturze wyciągi roślinne dostarczają potrzebne do wspaniałego metabolizmu tkanki łącznej i wiązadeł podtrzymujących piersi substancje odżywcze.

Żel jest nad wyraz rekomendowany dla skóry pozbawionej sprężystości, po okresie ciąży i kuracji odchudzającej i przy pierwszych oznakach wiotczenia skóry. Przyczynia się do stymulacji wzrostu tkanek biustu, dzięki czemu jest pełniejszy, efektowniejszy i bardziej elastyczny. Preparat nie ingeruje w gospodarkę hormonalną. Może być używany w trakcie menstruacji, a także w czasie menopauzy.

Substancje wchodzące w skład Perfect Bust+ naturalnie uzupełniają niedobór elementów odżywczych. Roślinne wyciągi wspomagają proces gromadzenia lipidów w komórkach tłuszczowych, z których zbudowane są piersi (adipocytach).

Aktywne związki roślinne zawarte w Perfect Bust + Gel:

 • wspomagają proces gromadzenia lipidów w adipocytach
 • wpływają prawidłowo na rozciągliwość i napięcie skóry
 • wspomagają procesy syntezy kolagenu w skórze, co pomaga w zapobieganiu procesom jej wiotczenia
 • dzięki naturalnie występującym antyoksydantom wzmacniają ochronę przed wolnymi rodnikami odpowiedzialnymi za proces starzenia
 • głęboko odżywiają i wzmacniają skórę piersi
 • intensywnie nawilżają
 • ujędrniają i wygładzają naskórek
 • rozświetlają i rozjaśniają skórę piersi nadając im optycznie obszerniejszą pojemność

Dla kogo jest Perfect Bust +?

Stworzyliśmy Perfect Bust + Gel z myślą o wszystkich kobietach. Jednak niezwykle polecamy jego wykorzystywanie jeśli:

 • dbasz o swoją urodę
 • odchudzasz się
 • chciałabyś dodać swym piersiom jędrności
 • uważasz że Twoje piersi powinny być większe, pełniejsze i bardziej kształtne
 • skóra Twojego dekoltu jest sucha i zmęczona
 • twój biust stał się obwisły w wyniku ciąży albo wieku
 • nieraz czujesz się zmęczona i osłabiona, żyjesz w stresie
 • odżywiasz się nieregularnie
 • stosujesz dietę ubogą w substancje mineralne

zwiększanie piersi bez operacji!

Jeśli nie jesteś zadowolona ze swych naturalnych kształtów, to zdarzyło Ci się myśleć o ewentualnej operacji plastycznej. W prasie i w telewizji dużo się o tym mówi, jednak nikt nie wspomina o konsekwencjach takiej drogi zwiększenia biustu.

Jak każdy zabieg chirurgiczny pozostawia blizny, a efekt często nie jest trwały. Po jakimś czasie silikonowe wkładki trzeba wymienić na świeże. Dlatego decydując się na zabieg musisz się liczyć z tym, że to nie będzie ostatnia kosztowna operacja w Twoim życiu. W dodatku co jakiś czas pojawiają się kolejne doniesienia o tym,elementy wykorzystywane przy wykonywaniu zabiegów powiększania piersi nie są bezpieczne. Niosą ryzyko raka piersi lub innych powikłań.

sporo kobiet po przeprowadzeniu zabiegu rozszerzania piersi narzeka na komplikacje okołooperacyjne (takie jak: zapalenia sutka, nie gojące się blizny, pęknięcie torebeczki silikonowej, powikłania pooperacyjne). Zamiast ryzykować warto spróbować alternatywnych metod, które mogą przynieść lepsze i trwalsze efekty.

Przygotuj się na zmianę biustonosza! Efekt Size Plus zaskoczył niejedną naszą Klientkę.

Po trzech miesiącach od rozpoczęcia kuracji prawdopodobnie będziesz zaskoczona wymiarem swojego biustu. Według opinii naszych kupujących, systematyczne stosujących Perfect Bust +, już po pół roku ich bielizna wymagała zasadniczej zmiany!

Odczuwalność pożądanych efektów będzie widoczna dla większość kobiet właśnie w tym czasie. Jednak część pań może czekać na zmiany dłużej, ponieważ na działanie preparatu Perfect Bust + posiadają wpływ różnice indywidualne każdego organizmu, takie jak przemiana materii, waga oraz predyspozycje genetyczne.

Mechanizm działania Perfect Bust+ Gel

ale wśród czynników determinujących pojemność biustu najważniejsze są geny, istnieją na dodatek inne aspekty wpływające na jego zarys i pojemność (dieta odchudzająca, ćwiczenia, ciąża, karmienie piersią). Najbezpieczniejszą i najmocniej naturalną metodą powiększania pojemności biustu jest działanie miejscowe przy wykorzystaniu substancji aktywnych wykonanych do stymulowania naturalnej produkcji tkanki tłuszczowej. Objętość wzrasta bez ryzyka, ponieważ tworzenie tłuszczu nie wpływa na gruczoły sutkowe.

Za najistotniej widoczny składnik strukturalny biustu, wpływający na jego kształt i rozmiar, uznaje się obecnie tkankę tłuszczową. Zlokalizowany po obu stronach mostka i połączony z mięśniem piersiowym pokaźniejszym, biust jest półkulisty, na co wpływa sam gruczoł oraz otaczająca go tkanka. Jego struktura zmienia się w zależności od etapu życia kobiety, jednak zachowuje pewne stałe, podstawowe właściwości i struktury, które składają się na fizjologię i wygląd piersi.

Pierś to gruczoł mlekowy uformowany z płatów i przeplatany tkanka łączną. Każdy płat dzieli się na mniejsze płatki, łączące się w większy przewód (kabel mleczny) poprzez kanały międzypłatowe. Tkanka tłuszczowa, występująca w ilości zbliżonej do tkanki gruczołowej, zlokalizowana jest bezpośrednio pod skórą,pomiędzy tkanką gruczołową i zaraz za nią, lecz przed mięśniem piersiowym. Na biust składają się też naczynia krwionośne, limfatyczne i zakończenia nerwowe, które czynią go wrażliwym.

Tkanka tłuszczowa, razem z tkanką łączną i tzw. Więzadłami Coopera (więzadła wieszadłowe sutka, łączą gruczoł ze skórą), to kluczowe komponenty formujące i utrzymujące biust, pozwalające na jego przesuwanie się wzdłuż i poniżej mięśnia.

Skład Perfect Bust+ Gel

Perfect Bust+ Gel to progresywne podejście do kosmetyki i pielęgnacji żeńskiej urody. Najkorzystniejszej jakości naturalne komponenty są pozyskiwane i przetwarzane w nowatorski sposób, żeby zapewnić zdrowie i piękno Twojemu biustowi. W najskuteczniejszym laboratorium jakim jest sama natura, dzięki nieskończonej sile reakcji, powstają substancje kryjące w sobie istotę prawdziwego atrakcyjna i długowieczności. W Perfect Bust+ Gel złączyliśmy siłę kilku komponentów. Poznaj ich rolę i działanie.

Voluplus™ jest zastrzeżonym komponentyem o potwierdzonej laboratoryjnie zdolności do zwiększania pojemności biustu. Substancją aktywną zawartą w Voluplus jest Macelignan - mocny, naturalny aktywator adipogenezy, efektywny choćby w niskich dawkach - pozyskiwany z muszkatołowca korzennego (Myristica fragrans Houtt.).

Adipogeneza to proces powstawania nowych adipocytów, czyli dojrzałych komórek tłuszczowych, który przebiega poprzez całe życie. Macelignan wspomaga cykl gromadzenia lipidów w komórkach tłuszczowych biustu.

Niezwykły potencjał terapeutyczny związku jest związany z aktywacją PPAR (Peroxisome Proliferator-Activated Receptor), receptora w tkance tłuszczowej, który jest kluczowym regulatorem rozwoju komórek tłuszczowych.

Badania in vivo oraz in vitro potwierdzają, iż bez udziału tych receptorów niemożliwe jest powstanie komórek tłuszczowych. Naturalna aktywacja mecelignanem skutkuje powiększaniem pojemności tkanki tłuszczowej biustu. Co daje efekt SizeUp™ – wymiar piersi rozszerza się w ciągu, kilku miesięcy. Macelignan rozpuszczony jest w oleju z orzechów makadamia, co rozszerza skuteczność wnikania, zabezpiecza przed utlenianiem, a jednocześnie wygładza skórę. Olej makadamia charakteryzuje się wysokim stężeniem jednonienasyconych kwasów tłuszczowych, oraz wysoką zawartością kwasu palmitooleinowego i jego izomerów. Mieści niezbędne w adipogenezie minerały (potas, fosfor, wapń) i witaminy (B1 i B2). Jednonienasycone kwasy tłuszczowe wygładzają, nawilżają i działają przeciwstarzeniowo sąnadzwyczajnym nośnikiem substancji czynnych, ulepszając ich penetrację w głąb biustu.

MASA PERŁOWA jest otrzymywana z naturalnych pereł, które po selekcji i dezynfekcji, są następnie rozdrabniane i mikronizowane do delikatnego, drobnego proszku. Puder perłowy jest bogaty w unikalną proteinę zwaną conchiolin, która odpowiada ludzkiej keratynie i stanowi ponad 50% masy pereł.

Proteina perłowa zbudowana jest z ponad 20 zróżnicowanych aminokwasów, odpowiadających za cykl gojenia, a także dobry metabolizm i stopień nawodnienia komórek skóry. Dzięki zawartości wapnia, w postaci przejrzystej (aragonit - 31%), puder perłowy na dodatek działanie matujące, antyseptyczne i przeciwzapalne, korzystne w przypadku cery skłonnej do wyprysków.

Proteiny obecne w masie perłowej wykazują obszerne powinowactwo do ludzkich białek skóry, dzięki czemu zmikronizowana masa perłowa ma zdolność wnikania do warstw naskórka, wpływając na ujędrnienie i sprężystość skóry i działając regeneracyjnie i gojąco. Rozjaśnia przebarwienia, a także ulepsza koloryt skóry, nie zatykając przy tym porów (jest niekomendogenny). Absorbuje nadmiar sebum, matowiąc skórę, pasuje do każdego rodzaju karnacji. Obniża widoczność niepokaźnych zmarszczek i porów skóry.

NAGIETEK kwiaty nagietka zawierają mieszaninę saponin trójterpenowych, pochodnych kwasu aleanowego (np. Kaledulozydy A i B), a także alkoholi trójterpenowych (np. Arnidiol, ferandiol i kalenduladiol).

Nagietek i jego przetwory, użytkowane zewnętrznie, działają przeciwzapalnie, bakteriobójczo i grzybobójczo. Pokaźna zawartość prowitaminy A warunkuje korzystny wzrost nabłonka, przeciwdziałają nadmiernemu łuszczeniu się naskórka, przyspieszają ziarninowanie i bliznowacenie wszystkich uszkodzeń skóry, choćby w początkowym okresie skórnych zmian nowotworowych.

mają one znaczenie nie tylko lecznicze, ale kosmetyczne, gdyż regulują i wzmagają resorpcyjne własności skóry i chronią ją przed krzywdzącym działaniem czynników zewnętrznych. Jest rekomendowany do pielęgnacji cery zniszczonej, suchej i niezwykle wrażliwej, przyspiesza regenerację, działa przeciwzapalnie, odżywczo. Eliminuje stany zapalne skóry, działa odprężająco.

MORSZCZYN glon morski (Fucus vesiculosus L.) należący do brunatnic. Algi były znane i uznane już od starożytności. Udowodniono,posiadają silne działanie antycellulitowe, formujące, remineralizujące. Morszczyn przywraca równowagę skórze i poprawia jej prawidłowe nawilżenie.

zawiera naturalny jod, potas, alginiany, kwasy tłuszczowe, fukosterol, proteiny, węglowodany (fukoidan), kwas alginowy, a także nienasycone kwasy tłuszczowe. Poprawia wygląd skóry.

CYTRYNA to owoc drzewa (Citrus limon L.) nazywanaego też cytryną właściwą. Pochodzi z południowowschodnich Chin, lecz współcześnie nie występuje tam ani w stanie dzikim, ani nie jest tam hodowana. Dzięki występowaniu bioflawonoidów cytrusowych i D-limonenu, cytryna działa antyoksydacyjnie i przeciwzmarszczkowo.

D-limonen - to główny składnik cytrynowego olejku eterycznego, związek należący do monoterpenów, który cechy antyoksydacyjne, antybakteryjne, antynowotworowe oraz hamuje aktywność enzymu elastazy, tym samym uniemożliwia degradacji elastyny, białka, które razem z kolagenem odpowiadają za sprężystość i jędrność skóry. D-limonen zwiększa także przyswajalność koenzymu Q10.

Bioflawonoidy cytrusowe - to na ogół: hesperydyny, naringiny i rutyny. Związki te są silnymi inhibitorami wolnych rodników, hamują działanie enzymów wyzwalających procesy zapalne w skórze, zniżają przepuszczalność naczynek i wspomagają walkę z przebarwieniami. Bioflawonoidy cytrusowe mają korzystny wpływ na efektywność witaminy C (kwas askorbinowy), przez rozszerzenie jej przyswajalności i stabilności.

Badania potwierdziły antybakteryjne i antyseptyczne działanie cytryny, prawidłowe przy cerze tłustej. Działa łagodząco, antyzapalnie, promuje gojenie, rekomendowany przy podrażnieniach i stanach zapalnych skóry. Dzięki obecności bioflawonoidów cytrusowych, a także D-limonenu, działa antyoksydacyjnie i przeciwzmarszczkowo. Zniża zaczerwienienie, uszczelnia naczynka.

Lekko rozjaśnia przebarwienia. Regeneruje, wspomaga walkę z przedwczesnymi zmarszczkami, chroniąc przed rozkładem elastyny, sugerowany jest także dla cery dojrzałej. Działa odświeżająco i aromatycznie. Jest rekomendowana dla cery naczynkowej, podrażnionej, tłustej, trądzikowej, mieszanej i dojrzałej. Od strony aromaterapeutycznej, zapach cytrynowy działa na organizm stymulująco, odświeżająco, antyseptycznie, łagodzi stany lękowe i rozjaśnia umysł.

używanie Perfect Bust + Gel jest bardzo zalecane:
 • kobietom które chcą posiadać pełniejsze, wymodelowane i jędrne piersi
 • kobietom z niepokaźnym wymiarem biustu
 • kobietom, którym piersi zwiotczały po radykalnej utracie masy ciała, ciąży i/lub karmieniu, albo po prostu w wyniku zmian związanych z wiekiem
 • kobietom które pragną cieszyć się młodym i zdrowym wyglądem swego biustu
Gwarancja satysfakcji!

Tabletki o naukowo potwierdzonym działaniu. Zakup Perfect Bust bez ryzyka. Zapewniamy pełne zadowolenie albo zwrot pieniędzy.

Pełna kuracja Perfect Bust (tabletki + żel)

Polecamy jednoczesne użytkowanie tabletek i żelu. Łączona kuracja daje szybsze i bardziej widoczne efekty. Pielęgnujesz swój biust od w środku i zewnętrznie, co daje efekt synergii i jeszcze obszerniejszego zadowolenia. Ponieważ dbamy o stan Twojego portfela oferujemy Ci oferty, gdzie w promocyjnych cenach możesz kupić zestawy suplementu + żelu albo opcje kupna każdego z produktów oddzielnie.

Sposób użycia:

Preparat stosować codziennie rano i/albo wieczorem na oczyszczoną skórę. Nakładać na dekolt i piersi. Okrężnymi ruchami lekko masować biust od dołu ku górze, omijając brodawki. Momentalnie się wchłania. Jako intensywną kurację żel powinno się stosować poprzez 6-8 tygodni. Nie zaleca się używania w czasie ciąży i podczas karmienia piersią.

Skład:

AQUA, GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL, MACELIGNAN, TOCOPHEROL, CALENDULA OFFICINALIS EXTRACT, FUCUS VESICULOSUS EXTRACT, CITRUS LIMONUM (LEMON) FRUIT EXTRACT, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, TRIETHANOLAMINE, XANTAN GUM, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, DMDM HYDANTOIN, POLYACRYLAMIDE, C13-14 ISOPARAFFIN, LAURETH-7, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, TITANIUM DIOXIDE, PARFUM, CI 19140, CI 42090.

zaawansowana pielęgnacja Perfect Bust+

Aktywne składniki roślinne, pieczołowicie dopasowane formuły, kosmetyka wspierająca kobiecość to prawdziwa sztuka. Rezultat naszych długoletnich doświadczeń i nieustających poszukiwań najskuteczniejszych rozwiązań.

Badania terenowe, odtwarzanie i pogłębianie wiedzy etnobotanicznej, nadzór upraw i zbiorów – właściwa pielęgnacja biustu wymaga równocześnie świetnej jakości, jak i dogłębnej znajomości używanych składników. Efekt zależy niejednokrotnie do najmniejszych detali, dlatego przygotowanie naszych produktów charakteryzuje niezwykła dokładność.

Właśnie dlatego możemy zaproponować produkty o niezwykłej jakości i w dostępnej cenie. Zgodnie z naszą podstawową misją: pomocy kobietom. Jesteśmy żeby was wspierać, żebyście czuły się atrakcyjniejsze.

Odchudzanie a atrakcyjny dekolt

Szybka utrata wagi to marzenie wielu z nas. Jednak uboczne efekty mogą nas również zaskoczyć niekorzystnie. Po intensywnej kuracji odchudzającej najszybciej na urodzie straci niestety biust. Kiedy tyjemy, wskutek odkładania tkanki tłuszczowej, skóra rozciąga się, a pod wpływem rozszerzonego ciężaru piersi ciążą ku dołowi. Kiedy gwałtownie pozbędziemy się tkanki tłuszczowej, skóra w nadprzyrodzony sposób nie ogranicza się o dwa rozmiary.

Piersi z reguły opadają, spłaszczają się, stają się rozlane i bardziej płaskie. Niekiedy powstają rozstępy, które mimo postępu technologii kosmetycznych są nieprzystępne do zlikwidowania.

Dlatego podczas odchudzania potrzebna jest optymalna pielęgnacja, która zapobiegnie, niekorzystnym zmianom wyglądu Twoich piersi. Produktywna ochronna, formuła Perfect Bust + Gel pozwoli Ci na zrzucenie wagi bez nieprzyjemnych konsekwencji.

komponenty Żelu stymulują i aktywują adipigenezę (proces odkładania tkanki tłuszczowej w piersiach i uniemożliwiają jego zmniejszaniu pod wpływem diety redukcyjnej.

większy biust dla każdej kobiety!

Fascynacja panów sporym biustem ma swoje uwarunkowania biologiczne. Pierwotnie wielkie piersi dawały przyszłemu partnerowi informację o zdolnościach rozrodczych kobiety. Duże piersi dawały gwarancję, że w przyszłości partnerka będzie w stanie wykarmić liczne potomstwo. Dlatego duży biust to jeden z najstarszych symboli płodności. Boginie i pierwsze przedstawienia kobiety wyryte w kamieniu, były obdarzone naprawdę bujnymi kształtami. Taki atawistyczny sposób postrzegania jest ciągle obecny w naszej kulturze. Stąd operacje powiększania biustu są coraz powszechniejsze.

Statystycznie obserwuje się na dodatek zadziwiający trend – kobiece piersi są coraz obszerniejsze. Pierwsi zauważyli to producenci żeńskiej bielizny. Zaobserwowano, że z roku na rok rośnie wymiarówka sprzedawanych biustonoszy. Ma to związek ze zmianami nawyków żywieniowych, rozwojem kosmetologii i nowymi technikami pielęgnacji. Jemy więcej, coraz bardziej dbamy o różną i kompletna dietę. Coraz więcej pań do pielęgnacji piersi używa dedykowanych preparatów.

sprawdź ten produkt w 3D

Natychmiastowy efekt ujędrnienia i optycznego zwiększania piersi!

Perfect Bust+ to postępowy, wyjątkowo skuteczny preparat pielęgnacyjny do ujędrniania, modelowania i rozświetlania biustu, łączący formułę VOLUPLUSTM, a także MASĘ PERŁOWĄ z NATURALNYMI wydobywaMI ROŚLINNYMI.

stosowany regularnie świeży, łagodny żel wzbogacony macelignanem, drobinkami pereł, olejem z orzechów macadamia, a także wydobywami z nagietka lekarskiego, morszczynu i cytryny napina, wygładza, rozświetla i ujędrnia piersi. Modeluje, ujędrnia, wypełnia, a w wyniku czego powiększa biust.

Dowiedz się więcej

skrupulatnie dostosowane składniki aktywują adipogenezę (odkładanie lipidów w piersiach), udoskonalają mikrocyrkulację, przeciwdziałają wiotczeniu i utracie rozciągliwości skóry piersi. Wspomagają syntezę kolagenu w skórze. Zawarte w recepturze wyciągi roślinne dostarczają konieczne do wyśmienitego metabolizmu tkanki łącznej i wiązadeł podtrzymujących piersi substancje odżywcze.

Żel jest stanowczo sugerowany dla skóry pozbawionej rozciągliwości, po okresie ciąży i kuracji odchudzającej, a także przy pierwszych oznakach wiotczenia skóry. Przyczynia się do stymulacji wzrostu tkanek biustu, dzięki czemu jest pełniejszy, efektowniejszy i bardziej sprężysty. Preparat nie ingeruje w gospodarkę hormonalną. Może być wykorzystywany w trakcie menstruacji i w czasie menopauzy.

Substancje wchodzące w skład Perfect Bust+ naturalnie uzupełniają niedobór komponentów odżywczych. Roślinne wyciągi wspomagają proces gromadzenia lipidów w komórkach tłuszczowych, z których zbudowane są piersi (adipocytach).

Aktywne związki roślinne zawarte w Perfect Bust + Gel:

 • wspomagają proces gromadzenia lipidów w adipocytach
 • wpływają należycie na sprężystość i napięcie skóry
 • wspomagają procesy syntezy kolagenu w skórze, co pomaga w uniemożliwianiu procesom jej wiotczenia
 • dzięki naturalnie występującym antyoksydantom wzmacniają ochronę przed wolnymi rodnikami odpowiedzialnymi za proces starzenia
 • głęboko odżywiają i wzmacniają skórę piersi
 • intensywnie nawilżają
 • ujędrniają i wygładzają naskórek
 • rozświetlają i rozjaśniają skórę piersi nadając im optycznie obszerniejszą pojemność
Pełna kuracja Perfect Bust (tabletki + żel)

Polecamy jednoczesne użytkowanie tabletek i żelu. Łączona kuracja daje szybsze i bardziej widoczne efekty. Pielęgnujesz swój biust od w środku i zewnętrznie, co daje efekt synergii i jeszcze obszerniejszego zadowolenia. Ponieważ dbamy o stan Twojego portfela oferujemy Ci oferty, gdzie w promocyjnych cenach możesz nabyć zestawy suplementu + żelu albo opcje kupna każdego z produktów oddzielnie.

Dla kogo jest Perfect Bust +?Czytaj dalej ⇓

Stworzyliśmy Perfect Bust + Gel z myślą o wszystkich paniach. Jednak wyjątkowo polecamy jego wykorzystywanie jeśli:

 • dbasz o swoją urodę
 • odchudzasz się
 • chciałabyś dodać swym piersiom jędrności
 • uważasz iż Twoje piersi powinny być obszerniejsze, pełniejsze i bardziej kształtne
 • skóra Twojego dekoltu jest sucha i zmęczona
 • twój biust stał się obwisły w wyniku ciąży lub wieku
 • nieraz czujesz się zmęczona i osłabiona, żyjesz w stresie
 • odżywiasz się nieregularnie
 • stosujesz dietę ubogą w substancje mineralne
powiększanie piersi bez operacji!Czytaj dalej ⇓

Jeśli nie jesteś zadowolona ze swoich naturalnych kształtów, to zdarzyło Ci się myśleć o ewentualnej operacji plastycznej. W prasie i w telewizji dużo się o tym mówi, jednak nikt nie wspomina o konsekwencjach takiej drogi rozszerzenia biustu.

Jak każdy zabieg chirurgiczny pozostawia blizny, a efekt często nie jest trwały. Po jakimś czasie silikonowe wkładki trzeba wymienić na świeże. Dlatego decydując się na zabieg musisz się liczyć z tym, iż to nie będzie ostatnia kosztowna operacja w Twoim życiu. W dodatku co jakiś czas pojawiają się kolejne doniesienia o tym,komponenty używane przy wykonywaniu zabiegów zwiększania piersi nie są bezpieczne. Niosą ryzyko raka piersi lub innych powikłań.

sporo kobiet po przeprowadzeniu zabiegu zwiększania piersi narzeka na komplikacje okołooperacyjne (takie jak: zapalenia sutka, nie gojące się blizny, pęknięcie torebeczki silikonowej, powikłania pooperacyjne). Zamiast ryzykować warto spróbować alternatywnych metod, które mogą przynieść udoskonalone i trwalsze efekty.

Przygotuj się na zmianę biustonosza!
Efekt Size Plus zaskoczył niejedną naszą Klientkę.Czytaj dalej ⇓

Po trzech miesiącach od rozpoczęcia kuracji prawdopodobnie będziesz zaskoczona rozmiarem swojego biustu. Według opinii naszych klientek, systematyczne stosujących Perfect Bust +, już po pół roku ich bielizna wymagała znaczącej zmiany!

Odczuwalność pożądanych efektów będzie widoczna dla większość pań właśnie w tym czasie. Jednak część pań może czekać na zmiany dłużej, ponieważ na działanie preparatu Perfect Bust + posiadają wpływ różnice indywidualne każdego organizmu, takie jak przemiana materii, waga, a także predyspozycje genetyczne.

Mechanizm działania Perfect Bust+ GelCzytaj dalej ⇓

jednak wśród czynników determinujących objętość biustu najważniejsze są geny, istnieją również inne aspekty wpływające na jego kształt i objętość (dieta odchudzająca, ćwiczenia, ciąża, karmienie piersią). Najbezpieczniejszą i najszczególniej naturalną metodą zwiększania pojemności biustu jest działanie miejscowe przy wykorzystaniu substancji aktywnych tworzonych do stymulowania naturalnej produkcji tkanki tłuszczowej. Objętość wzrasta bez ryzyka, ponieważ tworzenie tłuszczu nie wpływa na gruczoły sutkowe.

Dowiedz się więcej

Za najbardziej pokaźny komponent strukturalny biustu, wpływający na jego kształt i wymiar, uznaje się obecnie tkankę tłuszczową. Zlokalizowany po obu stronach mostka i połączony z mięśniem piersiowym obszerniejszym, biust jest półkulisty, na co wpływa sam gruczoł oraz otaczająca go tkanka. Jego struktura zmienia się w zależności od etapu życia kobiety, jednak zachowuje pewne stałe, podstawowe właściwości i struktury, które składają się na fizjologię i wygląd piersi.

Pierś to gruczoł mlekowy uformowany z płatów i przeplatany tkanka łączną. Każdy płat dzieli się na mniejsze płatki, łączące się w obszerniejszy kabel (kabel mleczny) poprzez kanały międzypłatowe. Tkanka tłuszczowa, występująca w ilości zbliżonej do tkanki gruczołowej, zlokalizowana jest bezpośrednio pod skórą,między tkanką gruczołową i zaraz za nią, lecz przed mięśniem piersiowym. Na biust składają się na dodatek naczynia krwionośne, limfatyczne oraz zakończenia nerwowe, które czynią go wrażliwym.

Tkanka tłuszczowa, razem z tkanką łączną i tzw. Więzadłami Coopera (więzadła wieszadłowe sutka, łączą gruczoł ze skórą), to kluczowe elementy kształtujące i utrzymujące biust, zezwalające na jego przesuwanie się wzdłuż i poniżej mięśnia.

Skład Perfect Bust + GelCzytaj dalej ⇓

Perfect Bust+ Gel to progresywne podejście do kosmetyki i pielęgnacji kobiecej urody. Najkorzystniejszej jakości naturalne elementy są pozyskiwane i przetwarzane w nowatorski sposób, by zapewnić zdrowie i piękno Twojemu biustowi. W najskuteczniejszym laboratorium jakim jest sama natura, dzięki nieskończonej sile reakcji, powstają substancje kryjące w sobie istotę prawdziwego przepiękna i długowieczności. W Perfect Bust+ Gel zespoiliśmy siłę kilku elementów. Poznaj ich rolę i działanie.

Voluplus™ jest opatentowanym składnikiem o potwierdzonej laboratoryjnie zdolności do zwiększania objętości biustu. Substancją aktywną zawartą w Voluplus jest Macelignan - solidny, naturalny aktywator adipogenezy, efektywny choćby w niskich dawkach - pozyskiwany z muszkatołowca korzennego (Myristica fragrans Houtt.).

Dowiedz się więcej

Adipogeneza to cykl powstawania nowych adipocytów, czyli dojrzałych komórek tłuszczowych, który przebiega przez całe życie. Macelignan wspomaga cykl gromadzenia lipidów w komórkach tłuszczowych biustu.

Niezwykły potencjał terapeutyczny związku jest związany z aktywacją PPAR (Peroxisome Proliferator-Activated Receptor), receptora w tkance tłuszczowej, który jest kluczowym regulatorem rozwoju komórek tłuszczowych.

Badania in vivo i in vitro potwierdzają, że bez udziału tych receptorów niemożliwe jest powstanie komórek tłuszczowych. Naturalna aktywacja mecelignanem skutkuje powiększaniem pojemności tkanki tłuszczowej biustu. Co daje efekt SizeUp™ – rozmiar piersi rozszerza się w ciągu, kilku miesięcy. Macelignan rozpuszczony jest w oleju z orzechów makadamia, co rozszerza efektywność wnikania, zabezpiecza przed utlenianiem, a równocześnie wygładza skórę. Olej makadamia znamionuje się wysokim stężeniem jednonienasyconych kwasów tłuszczowych, oraz wysoką zawartością kwasu palmitooleinowego i jego izomerów. Zawiera niezbędne w adipogenezie minerały (potas, fosfor, wapń) i witaminy (B1 i B2). Jednonienasycone kwasy tłuszczowe wygładzają, nawilżają i działają przeciwstarzeniowo sąwyśmienitym nośnikiem substancji czynnych, udoskonalając ich penetrację w głąb biustu.

MASA PERŁOWA jest otrzymywana z naturalnych pereł, które po selekcji i dezynfekcji, są następnie rozdrabniane i mikronizowane do delikatnego, drobnego proszku. Puder perłowy jest bogaty w oryginalną proteinę zwaną conchiolin, która odpowiada ludzkiej keratynie i stanowi ponad 50% masy pereł.

Dowiedz się więcej

Proteina perłowa zbudowana jest z ponad 20 najróżniejszych aminokwasów, odpowiadających za proces gojenia i korzystny metabolizm i stopień nawodnienia komórek skóry. Dzięki zawartości wapnia, w postaci przejrzystej (aragonit - 31%), puder perłowy na dodatek działanie matujące, antyseptyczne i przeciwzapalne, dobre w sytuacji cery skłonnej do wyprysków.

Proteiny obecne w masie perłowej wykazują znaczne powinowactwo do ludzkich białek skóry, dzięki temu zmikronizowana masa perłowa ma zdolność wnikania do warstw naskórka, wpływając na ujędrnienie i sprężystość skóry oraz działając regeneracyjnie i gojąco. Rozjaśnia przebarwienia i ulepsza koloryt skóry, nie zatykając przy tym porów (jest niekomendogenny). Absorbuje nadmiar sebum, matowiąc skórę, pasuje do każdego rodzaju karnacji. Zniża widoczność śladowych zmarszczek i porów skóry.

NAGIETEK kwiaty nagietka zawierają mieszaninę saponin trójterpenowych, pochodnych kwasu aleanowego (np. Kaledulozydy A i B) oraz alkoholi trójterpenowych (np. Arnidiol, ferandiol i kalenduladiol).

Nagietek i jego przetwory, stosowane zewnętrznie, działają przeciwzapalnie, bakteriobójczo i grzybobójczo. Obszerna zawartość prowitaminy A warunkuje dobry wzrost nabłonka, przeciwdziałają nadmiernemu łuszczeniu się naskórka, przyspieszają ziarninowanie i bliznowacenie wszelkich uszkodzeń skóry, nawet w początkowym okresie skórnych zmian nowotworowych.

Dowiedz się więcej

mają one znaczenie nie tylko lecznicze, lecz kosmetyczne, gdyż regulują i wzmagają resorpcyjne własności skóry i bronią ją przed zgubnym działaniem czynników zewnętrznych. Jest polecany do pielęgnacji cery zniszczonej, suchej i bardzo wrażliwej, przyspiesza regenerację, działa przeciwzapalnie, odżywczo. Eliminuje stany zapalne skóry, działa odprężająco.

MORSZCZYN glon morski (Fucus vesiculosus L.) należący do brunatnic. Algi były znane i uwielbiane już od starożytności. Udowodniono,posiadają silne działanie antycellulitowe, kształtujące, remineralizujące. Morszczyn przywraca równowagę skórze i poprawia jej poprawne nawilżenie.

Dowiedz się więcej

posiada ekologiczny jod, potas, alginiany, kwasy tłuszczowe, fukosterol, proteiny, węglowodany (fukoidan), kwas alginowy, a także nienasycone kwasy tłuszczowe. Polepsza wygląd skóry.

CYTRYNA to owoc drzewa (Citrus limon L.) nazywanaego także cytryną właściwą. Pochodzi z południowowschodnich Chin, ale współcześnie nie występuje tam ani w stanie dzikim, ani nie jest tam hodowana. Dzięki występowaniu bioflawonoidów cytrusowych i D-limonenu, cytryna działa antyoksydacyjnie i przeciwzmarszczkowo.

Dowiedz się więcej

D-limonen - to główny komponent cytrynowego olejku eterycznego, związek należący do monoterpenów, który cechy antyoksydacyjne, antybakteryjne, antynowotworowe i hamuje aktywność enzymu elastazy, tym samym uniemożliwia degradacji elastyny, białka, które razem z kolagenem odpowiadają za elastyczność i jędrność skóry. D-limonen powiększa także przyswajalność koenzymu Q10.

Bioflawonoidy cytrusowe - to z reguły: hesperydyny, naringiny i rutyny. Związki te są silnymi inhibitorami wolnych rodników, hamują działanie enzymów wyzwalających procesy zapalne w skórze, zmniejszają przepuszczalność naczynek i wspomagają walkę z przebarwieniami. Bioflawonoidy cytrusowe mają dobry wpływ na produktywność witaminy C (kwas askorbinowy), przez zwiększenie jej przyswajalności i stabilności.

Badania potwierdziły antybakteryjne i antyseptyczne działanie cytryny, prawidłowe przy cerze tłustej. Działa łagodząco, antyzapalnie, promuje gojenie, rekomendowany przy podrażnieniach i stanach zapalnych skóry. Dzięki występowaniu bioflawonoidów cytrusowych i D-limonenu, działa antyoksydacyjnie i przeciwzmarszczkowo. Obniża zaczerwienienie, uszczelnia naczynka.

Lekko rozjaśnia przebarwienia. Regeneruje, wspomaga walkę z przedwczesnymi zmarszczkami, broniąc przed rozkładem elastyny, polecany jest także dla cery dojrzałej. Działa odświeżająco i aromatycznie. Jest sugerowana dla cery naczynkowej, podrażnionej, tłustej, trądzikowej, mieszanej i dojrzałej. Od strony aromaterapeutycznej, zapach cytrynowy działa na organizm stymulująco, odświeżająco, antyseptycznie, łagodzi stany lękowe i rozjaśnia umysł.

używanie Perfect Bust + Gel jest istotnie zalecane:Czytaj dalej ⇓
 • kobietom które chcą mieć pełniejsze, wymodelowane i jędrne piersi
 • kobietom z śladowym rozmiarem biustu
 • kobietom, którym piersi zwiotczały po radykalnej utracie masy ciała, ciąży i/lub karmieniu, albo po prostu w wyniku zmian związanych z wiekiem
 • kobietom które pragną cieszyć się młodym i zdrowym wyglądem swego biustu
Sposób wykorzystaniaCzytaj dalej ⇓

Preparat stosować codziennie rano i/lub wieczorem na oczyszczoną skórę. Nakładać na dekolt i piersi. Okrężnymi ruchami lekko masować biust od dołu ku górze, omijając brodawki. Ekspresowo się wchłania. Jako intensywną kurację żel powinno się stosować poprzez 6-8 tygodni. Nie zaleca się stosowania w czasie ciąży i w trakcie karmienia piersią.

Skład INCICzytaj dalej ⇓

AQUA, GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL, MACELIGNAN, TOCOPHEROL, CALENDULA OFFICINALIS EXTRACT, FUCUS VESICULOSUS EXTRACT, CITRUS LIMONUM (LEMON) FRUIT EXTRACT, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, TRIETHANOLAMINE, XANTAN GUM, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, DMDM HYDANTOIN, POLYACRYLAMIDE, C13-14 ISOPARAFFIN, LAURETH-7, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, TITANIUM DIOXIDE, PARFUM, CI 19140, CI AQUA, GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL, MACELIGNAN, TOCOPHEROL, CALENDULA OFFICINALIS EXTRACT, FUCUS VESICULOSUS EXTRACT, CITRUS LIMONUM (LEMON) FRUIT EXTRACT, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, TRIETHANOLAMINE, XANTAN GUM, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, DMDM HYDANTOIN, POLYACRYLAMIDE, C13-14 ISOPARAFFIN, LAURETH-7, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, TITANIUM DIOXIDE, PARFUM, CI 19140, CI 42090.

progresywna pielęgnacja Perfect Bust+ Czytaj dalej

Aktywne elementy roślinne, pieczołowicie dostosowane formuły, kosmetyka wspierająca kobiecość to prawdziwa sztuka. Rezultat naszych długoletnich doświadczeń i nieustających poszukiwań najskuteczniejszych rozwiązań.

Badania terenowe, odtwarzanie i pogłębianie wiedzy etnobotanicznej, nadzór upraw i zbiorów – właściwa pielęgnacja biustu wymaga zarówno wspaniałej jakości, jak i dogłębnej znajomości używanych składników. Efekt zależy niejednokrotnie do najmniejszych detali, dlatego przygotowanie naszych produktów cechuje niezwykła dokładność.

Właśnie dlatego możemy zaproponować produkty o niezwykłej jakości i w dostępnej cenie. Zgodnie z naszą podstawową misją: pomocy kobietom. Jesteśmy żeby was wspierać, żebyście czuły się spektakularniejsze.

Odchudzanie a ładny dekoltCzytaj dalej

Szybka utrata wagi to marzenie wielu z nas. Jednak uboczne efekty mogą nas dodatkowo zaskoczyć niekorzystnie. Po intensywnej kuracji odchudzającej najszybciej na urodzie straci niestety biust. Kiedy tyjemy, wskutek odkładania tkanki tłuszczowej, skóra rozciąga się, a pod wpływem zwiększonego ciężaru piersi ciążą ku dołowi. Kiedy gwałtownie pozbędziemy się tkanki tłuszczowej, skóra w nadprzyrodzony sposób nie obniża się o dwa wymiary.

Piersi głównie opadają, spłaszczają się, stają się rozlane i bardziej płaskie. Niekiedy powstają rozstępy, które mimo postępu technice kosmetycznych są skomplikowane do zlikwidowania.

Dlatego w trakcie odchudzania potrzebna jest stosowna pielęgnacja, która zapobiegnie, niekorzystnym zmianom wyglądu Twoich piersi. Efektywna ochronna, formuła Perfect Bust + Gel pozwoli Ci na zrzucenie wagi bez nieprzyjemnych konsekwencji.

komponenty Żelu stymulują i aktywują adipigenezę (proces odkładania tkanki tłuszczowej w piersiach i uniemożliwiają jego obniżaniu pod wpływem diety redukcyjnej.

pokaźniejszy biust dla każdej kobiety! Czytaj dalej

Fascynacja mężczyzn sporym biustem ma swoje uwarunkowania biologiczne. Pierwotnie szerokie piersi dawały przyszłemu partnerowi informację o zdolnościach rozrodczych kobiety. Szerokie piersi dawały gwarancję, że w przyszłości partnerka będzie w stanie wykarmić liczne potomstwo. Dlatego obszerny biust to jeden z najstarszych symboli płodności. Boginie, a także pierwsze przedstawienia kobiety wyryte w kamieniu, były obdarzone naprawdę bujnymi kształtami. Taki atawistyczny sposób postrzegania jest ciągle obecny w naszej kulturze. Stąd operacje zwiększania biustu są coraz powszechniejsze.

Statystycznie obserwuje się też zadziwiający kierunek – damskie piersi są coraz większe. Pierwsi zauważyli to producenci damskiej bielizny. Zaobserwowano, iż z roku na rok rośnie wymiarówka sprzedawanych biustonoszy

 • Producent - Shs kosmetyki intymne