Anna Cosmetics, Końska Siła, maść chłodząca, 250 ml
Producenci
- Pokaż całą listę producentów (...)
- ALPA Dystrybucja (1)
- ALPA VELKE MEZRICI (1)
- ARCALEN (1)
- bayer healthcare ag (1)
- Biovico (1)
- DIKLOFENAK (1)
- FARMASIERRA S.A. (1)
- GENEXO (1)
- GLAXOSMITHKLINE CONSUMER HEALTHCARE SP. Z O.O. (1)
- HASCO-LEK (1)
- Hasco-Lek S.A. (1)
- IRIS Cosmetics (1)
- McNeil Consumer Healthcare (1)
- MEDA PHARMA (1)
- mepha lda (1)
- MYLAN (1)
- OLFEN (1)
- OLFEN MAX (2)
- SEW-MED (1)
- SEW-MED MEDICAL (1)
- STADA ARZNEIMITTEL AG (1)
- THE MENTHOLATUM COMPANY LTD (2)
- UNIDEM (1)
- US PHARMACIA SP. Z O.O. (2)
- USP ZDROWIE (2)
- ZAKŁAD FARMACEUTYCZNY AMARA SP. Z O.O. (1)
- Ziaja (1)
Zakres cen
Super tanio



Arcalen maść, 30 g, 4033901
Arcalen maść – na co działa? Arcalen to towar leczniczy do stosowania w przypadku stanów pourazowych (siniaki, obrzęki, stłuczenia, bóle mięśniowe). Jaki skład ma Arcalen maść? Substancjami
Producent: ARCALEN

Mcneil consumer healthcare Bengay maść, 50 g (5909990760497)
OpisBENGAY maść to lek wykorzystywany w bólach mięśni, a także odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa u dorosłych oraz dzieci powyżej 12. Roku życia.wyznaczoniabóle i sztywność mięśni i
Producent: McNeil Consumer Healthcare

Biovico, Biolevox HA One, żel dostawowy 2,5% ampułkostrzykawka, 4,8 ml
Producent: Biovico

Dicloziaja żel 100g
Opis: Dicloziaja żel to lek o działaniu przeciwzapalnym, przeciwbólowym i przeciwobrzękowym do wykorzystywania na skórę. Działanie i zastosowanie: Dicloziaja to żel zawierający diklofenak
Producent: Ziaja
Difortan 100mg/g żel 100 g
Lek Difortan działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo.OpisDifortan może być wykorzystywany u dorosłych w leczeniu:urazów mięśni i stawów, takich jak stłuczenia, naciągnięcia i
Producent: USP ZDROWIE
Usp zdrowie Difortan 50 g żel
Lek Difortan działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo.OpisDifortan może być używany u dorosłych w leczeniu:urazów mięśni i stawów, takich jak stłuczenia, naciągnięcia i zwichnięcia,
Producent: USP ZDROWIE
Diklofenak żel przeciwbólowy i przeciwzapalny 100 g
Opis: Diklofenak żel to lek o działaniu przeciwzapalnym, przeciwbólowym, i przeciwobrzękowym do stosowania na skórę. Działanie i wykorzystanie: Diklofenak to żel zawierający diklofenak
Producent: DIKLOFENAK
Dip rilif zel x 100g marki The mentholatum company ltd
Działanie: Preparat mieści ibuprofen i mentol. Ibuprofen należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Jest lekiem silnie działającym przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Zniża stan zapalny w
Producent: THE MENTHOLATUM COMPANY LTD
Dip rilif zel x 50g marki The mentholatum company ltd
Producent: THE MENTHOLATUM Postać: Żel Dawka: 50 mg + 30 mg/g Opakowanie: Tubka 50 g Skład: Ibuprofen, mentol i substancje pomocnicze: karbomer, glikol propylenowy, etanol 96%,
Producent: THE MENTHOLATUM COMPANY LTD
Hascolek s.a. Ibum zel x 50g
wyróznionia i atrybuty: Żel o miejscowym działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym, dedykowany do leczenia objawowego: bólów mięśniowych, bólów pleców, bólu towarzyszącego chorobom układu
Producent: Hasco-Lek S.A.
Ibum żel 100 g / ból marki Hascolek
Żel o miejscowym działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym, dedykowany do leczenia objawowego.OpisŻel o miejscowym działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym, przeznaczony do leczenia
Producent: HASCO-LEK
Ibuprom sport 50mg/g żel przeciwbólowy i przeciwzapalny 100 g marki Us
Ibuprom Effect żel to lek bez recepty z ibuprofenem dedykowany do stosowania miejscowego w przypadku dolegliwości bólowych. Artykuł leczniczy łagodzi bóle stawów i mięśni, działa także
Producent: US PHARMACIA SP. Z O.O.
Ibuprom Sport 50mg/g żel przeciwbólowy i przeciwzapalny 60 g (5909991327156)
Opis Ibuprom Sport to żel przeciwbólowy i przeciwzapalny, który przenika przez skórę do głębiej położonych tkanek i stawów. Skład Substancją czynną jest ibuprofen (Ibuprofenum). 100 g żelu mieści 5
Producent: US PHARMACIA SP. Z O.O.
Maść kamforowa 10 % 20 g marki Zakład farmaceutyczny amara sp. z o
Postać Maść Opakowanie Tubka 20g Skład 100 g maści posiada substancję czynną: 10,0 g kamfory i substancję pomocniczą: 90,0 g wazeliny hydrofilowej. Działanie wywołuje miejscowe przekrwienie. Maść
Producent: ZAKŁAD FARMACEUTYCZNY AMARA SP. Z O.O.
Maść niedźwiedzia 100ml marki Sewmed
Opis: Maść Niedźwiedzia Naturalna Siła i Grzanie łagodzi bóle mięśni, stawów i kręgosłupa. Działanie i wykorzystanie: Maść Niedźwiedzia pozostała wytworzona z naturalnych bezkompromisowców oraz
Producent: SEW-MED
Sewmed medical Maść niedźwiedzia silne rozgrzanie 100 ml
Maść została wytworzona z naturalnych bezkompromisowców, a także cennych ekstraktów ziołowych.OpisMaść została produkowana z naturalnych minimalistycznców oraz cennych ekstraktów
Producent: SEW-MED MEDICAL
Metafen forte żel 100 g marki Meda pharma
METAFEN ŻEL FORTE 100 MG/G (10%) Ibuprofenum lysinum Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed użyciem leku, ponieważ gromadzi ona dane ważne dla pacjenta. Lek ten należy zawsze
Producent: MEDA PHARMA
Stada arzneimittel ag Mobilat żel (0,2g+1g+2g)/100g 50 g
Żel Mobilat stosowany jest w leczeniu urazowych zmian stawowych i krwiaków; w leczeniu w stanach przeciążeniowych mięśni i ścięgien oraz w bólach występujących podczas ruchu. Skład: 100 g
Producent: STADA ARZNEIMITTEL AG
Neuro terapia zel x 75g marki Alpa dystrybucja
Opis: Neuro Terapia żel z ekstraktem z goździka korzennego działa kojąco przynosząc ulgę w sytuacji bólu kręgosłupa, stawów, nerwobólów. Działanie i użycie: Neuro Terapia to: nowa alternatywa
Producent: ALPA Dystrybucja
Farmasierra s.a. Nurofen żel 0,05 g/g 100 g (5909991006266)
Nurofen Mięśnie i Stawy to żel o miejscowym działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym, przeznaczony do prędkiego leczenia objawowego bólów mięśniowych, bólów pleców, bólu towarzyszącego chorobom
Producent: FARMASIERRA S.A.
OlfenGel 1% żel 50 g (5909990165520)
Opis: Olfen Żel, 10 mg/g, żel (Diclofenacum natricum) lek, jest żelem dedykowanym do użytkowania na skórę. Substancja czynna leku - diklofenak należy do grupy leków, znanych jako niesteroidowe leki
Producent: mepha lda
Olfen MAX, 20 mg/g, żel, 150 g
Opis Żel Olfen Max to lek do użytkowania na skórę o działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym. Mieści on diklofenak z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) i jest dedykowany do
Producent: OLFEN MAX
Olfen MAX żel 0,02 g/g, 50 g, 3757921
Opis Żel Olfen Max to lek do użytkowania na skórę o działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym. Posiada on diklofenak z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) i jest przeznaczony do
Producent: OLFEN MAX
Olfen żel 0,01 g/g, 100 g
Opis: Olfen Żel, 10 mg/g, żel (Diclofenacum natricum) lek, jest żelem dedykowanym do użytkowania na skórę. Substancja czynna leku - diklofenak należy do grupy leków, znanych jako niesteroidowe leki
Producent: OLFEN