Producenci

  • Pokaż całą listę producentów (...)

Zakres cenApteo care opaska elastyczna tkana z zapinką 5m x 12cm x 1

3,21 zł

Opaska elastyczna tkana z zapinka marki APTEO CARE to niezbednik dla wszystkich osób uprawiajacych sport, które zagrozone sa urazami róznych czesci ciala. Opaska równiez moze sluzyc jako bandaz

Producent: Synoptis Pharma

APTEO CARE Opaska elastyczna tkana z zapinką 5m x 8cm x 1

2,34 zł

APTEO CARE Opaska elastyczna tkana z zapinka to uniwersalny artykuł {pomocn|przydatn)y szczególnie dla osób aktywnie uprawiajacych sport, które czesto cierpia z powodu nadwerezen i kontuzji.

Producent: Synoptis Pharma

Synoptis pharma Apteo opaska dziana podtrzymująca 4m x 15cm x 1 sztuka

0,85 zł

{pomocn|przydatn)a w kazdej domowej apteczce APTEO Opaska dziana podtrzymujaca pomoze utrzymac opatrunek w miejscu, dzieki czemu rana bedzie caly czas zabezpieczona.

Producent: Synoptis Pharma

Hartmann Idealflex opaska elastyczna 10cm x 5m x 1 sztuka

5,59 zł

IDEALFLEX Opaska elastyczna uciska (ze srednia moca), podtrzymuje i odciaza. Sprawdza sie przy zwichnieciach, skreceniach oraz innych urazach (takze sportowych). Powstala z wykorzystaniem

Producent: Hartmann

IDEALFLEX Opaska elastyczna 12cm x 5m x 1 sztuka

6,72 zł

IDEALFLEX Opaska elastyczna sluzy m.in. Do podtrzymywania i odciazania stawów lub konczyn przy róznego typu urazach (skreceniach, zwichnieciach). Znamionuje ja obfita rozciagliwosc i srednia moc

Producent: Hartmann

IDEALFLEX Opaska elastyczna 15cm x 5m x 1 sztuka

8,76 zł

IDEALFLEX Opaska sprężysta umozliwia utrzymanie sredniego ucisku w miejscu wystepowania urazu. Charakteryzuje sie rozciagliwoscia, wytrzymaloscia i miekkoscia. Artykuł powstal z naturalnych wlókien.

Producent: Hartmann

IDEALFLEX Opaska elastyczna 20cm x 5m x 1 sztuka

10,94 zł

IDEALFLEX Opaska rozciągliwa to wyrób medyczny posiadajacy srednia moc ucisku i wykazujacy dosc duza tendencje do rozciagania sie. Dzieki naturalnym wlóknom ulatwia oddychanie skóry i przepuszcza

Producent: Hartmann

Hartmann Idealflex opaska elastyczna 6cm x 5m x 1 sztuka

3,79 zł

IDEALFLEX Opaska rozciągliwa znamionuje sie srednia moca ucisku i obfita rozciagliwoscia (do 90%). Przepuszcza powietrze i moze byc wykorzystywana jako opatrunek podtrzymujacy i odciazajacy.

Producent: Hartmann

Hartmann Idealflex opaska elastyczna 8cm x 5m x 1 sztuka

4,65 zł

IDEALFLEX Opaska sprężysta tworzona z naturalnych wlókien jest rozciagliwa i sprawia ucisk o sredniej mocy. Znajduje wykorzystanie w sytuacji róznego typu urazu, istotnie skrecen i zwichniec.

Producent: Hartmann

Lastodur Straff Strong opaska 7m x 10cm x 1sztuka

25,42 zł

Opaska Lastodur Straff Strong wspiera likwidowanie obrzeków, a dzieki duzej rozciagliwosci i rozciągliwosci latwo dostosowuje sie do zmieniajacego sie obwodu konczyn. Produkt wielokrotnego uzytku –

Producent: Hartmann

Hartmann Lastodur straff strong opaska 7m x 12cm x 1 sztuka

29,39 zł

Opaska Lastodur Straff Strong to artykuł, który warto miec w domowej apteczce. Opaska znakomicie nadaje sie do stosowania w terapii kompresyjnej lub jako opatrunek podtrzymujacy. Zostala ona

Producent: Hartmann

OPASKA BAWEŁNIANA TKANA 5cm x 4m

0,45 zł

Opaska bawełniana, tkana. Wyprodukowana z gazy w pełni bawełnanej, która jest bielona bez wykorzystania chloru. Stosuje się ją do podtrzymywania opatrunków. Opaska jest niejałowa, dlatego nie można

Producent: MERCATOR

OPASKA dz.podtrzym. 10cm x 4m

0,66 zł

Bandaz dziany podtrzymujacy 10cm x 4m

Producent:

OPASKA dz.podtrzym. 15cm x 4m

0,85 zł

Bandaz dziany podtrzymujacy 15cm x 4m

Producent:

OPASKA dz.podtrzym. 5cm x 4m

0,41 zł

Bandaz dziany podtrzymujacy 5cm x 4m

Producent:

Hartmann Opaska dziana 4m x 10cm x 1 sztuka

0,6 zł

OPASKA DZIANA to wyrób medyczny, który efektywnie przytrzymuje róznego rodzaju opatrunki umieszczone na ranie. Nie blokuje doplywu powietrza do zranionej skóry albo tkanki.

Producent: Hartmann

Opaska dziana 4m x 15cm x 1 sztuka marki Hartmann

0,87 zł

OPASKA DZIANA to przewiewny material stosowany podczas opatrywania ran. Nie podraznia skóry. Sluzy do podtrzymywania róznego typu opatrunków albo kompresów.

Producent: Hartmann

Hartmann Opaska dziana 4m x 5cm x 1 sztuka

0,44 zł

OPASKA DZIANA jest wyrobem medycznym cechujacym sie lekkoscia i komfortowa noszenia. Podtrzymuje róznego rodzaju opatrunki i chroni przed ich przesuwaniem sie.

Producent: Hartmann

Paso Opaska dziana podtrzymująca 4m x 10cm x 1 sztuka

0,62 zł

OPASKA DZIANA podtrzymujaca wyróznia sie wysoka przewiewnoscia. Nie blokuje dostepu do powietrza ranie. Sprawnie podtrzymuje zalozone na skórze kompresy, oklady czy tez opatrunki.

Producent: Paso

Tzmo Opaska dziana podtrzymująca 4m x 10cm x 1 sztuka matovis

0,63 zł

OPASKA DZIANA podtrzymujaca sprawnie utrzymuje i stabilizuje opatrunki, szyny, a także luski ortopedyczne. Jest wyrobem sztywnym o znacznej przepuszczalnosci i lekkosci materialu.

Producent: TZMO

Opaska dziana podtrzymująca 4m x 15cm x 1 sztuka marki Paso

0,88 zł

OPASKA DZIANA to wysokiej jakosci produkt, który odpowiada za podtrzymywanie kompresów, okladów i opatrunków. Nie zatrzymuje dostepu powietrza do rany. Jest przewiewna i komfortowa w uzyciu.

Producent: Paso

Opaska dziana podtrzymująca 4m x 15cm x 1 sztuka matovis marki Tzmo

0,88 zł

OPASKA DZIANA podtrzymujaca to wyrób medyczny nieelastyczny, który odpowiada za zabezpieczenie i stabilizacje róznego typu opatrunków i szyn i lusek ortopedycznych.

Producent: TZMO

OPASKA DZIANA podtrzymująca 4m x 5cm x 1 sztuka

0,4 zł

OPASKA DZIANA podtrzymujaca to wyrób medyczny tworzony z przedzy wiskozowej o znacznej przewiewnosci. Sluzy do podtrzymywania opatrunków, okladów albo kompresów.

Producent: Paso

Opaska dziana podtrzymująca 4m x 5cm x 1 sztuka matovis marki Tzmo

0,39 zł

OPASKA DZIANA podtrzymujaca jest produktem medycznym, który odpowiada za wydajne utrzymanie i stabilizacje opatrunku (albo szyn i lusek ortopedycznych). Nie nalezy jej stosowac bezposrednio na rane.

Producent: TZMO

OPASKA elast. 10cm x 5m z zapinką

2,98 zł

Bandaz rozciągliwy 10cm x 5m z zapinka

Producent:

OPASKA elast. 12cm x 5m z zapinką

3,74 zł

Bandaz elastyczny 12cm x 5m z zapinka

Producent:

OPASKA elast. 15cm x 5m z zapinką

4,82 zł

Bandaz rozciągliwy 15cm x 5m z zapinka

Producent: