Filtry

Zakres cenGranulat DAGOMED 26 RANUNCULUS Opryszczka wargowa granulki 7g

13,28 zł

DAGOMED 26 RANUNCULUS Opryszczka wargowa to jeden z preparatów homeopatycznych używanych doustnie w postaci granulatu, który odpowiada za złagodzenie symptomów związanych z występowaniem opryszczki.

Producent: Dagomed

LIPS HELP Maśc na opryszczkę 10ml

11,68 zł

LIPS HELP to maść do ust, która wykazuje cechy pielęgnacyjne i ochronne wobec skóry warg w czasie występowania opryszczki oraz w ramach uniemożliwiania jej reemisji.

Producent: Pharmacy Laboratories

LIPS HELP SZTYFT DO UST na opryszczkę 3,8g

8,87 zł

LIPS HELP to sztyft do ust, który wykazuje właściwości pielęgnacyjne i ochronne wobec skóry warg w czasie występowania opryszczki oraz w ramach zapobiegania jej reemisji.

Producent: Pharmacy Laboratories

SONOL płyn na opryszczkę 8g

12,28 zł

SONOL to preparat w postaci płynu, który użyty zewnętrznie odpowiada za złagodzenie symptomów opryszczki.

Producent: Elanda

TONISAN H Żel na opryszczkę 2g

13,18 zł

TONISAN H Żel na opryszczkę przyczynia się do wysuszenia pęcherzyka i złagodzenia objawów takich jak: pieczenie, swędzenie i drętwienie. Odpowiada za przyśpieszenie procesu gojenia się skóry warg.

Producent: Sun Farm

URGO Na Opryszczkę 3ml

40,66 zł

URGO Na Opryszczkę pokrywa ranę delikatną warstwą, która ogranicza dolegliwości bólowe, świąd i uczucie pieczenia. Ponadto izoluje miejsce zmodyfikowane od czynników zewnętrznych i przyśpiesza jego

Producent: Laboratoire Urgo

ZDROWA SKÓRA Krem na opryszczkę i zajady 15ml

7,0 zł

ZDROWA SKÓRA Krem na opryszczkę i zajady to artykuł o właściwościach dezynfekujących. Zwalcza bakterii i wirusy i przyśpiesza gojenie się zmian skórnych. Chroni przed powstawaniem blizn.

Producent: Farmaceutki Aleksandra