Filtry

Zakres cenGranulat DAGOMED 26 RANUNCULUS Opryszczka wargowa granulki 7g

13,28 zł

DAGOMED 26 RANUNCULUS Opryszczka wargowa to jeden z preparatów homeopatycznych używanych doustnie w postaci granulatu, który odpowiada za zlagodzenie symptomów zwiazanych z wystepowaniem opryszczki.

Producent: Dagomed

Dermaplast Opryszczka plastry x 16 sztuk

23,35 zł

Plastry Dermaplast Opryszczka to wyrób medyczny do użytkowania w leczeniu opryszczki, która pojawia sie na wargach, a takze w okolicy nosa. Hydrokoloidowe plastry zmniejszaja swedzenie i

Producent: Hartmann

LIPS HELP Maśc na opryszczkę 10ml

11,04 zł

LIPS HELP to masc do ust, która wykazuje wlasciwosci pielegnacyjne i ochronne wobec skóry warg w czasie wystepowania opryszczki oraz w ramach uniemożliwiania jej reemisji.

Producent: Pharmacy Laboratories

LIPS HELP SZTYFT DO UST na opryszczkę 3,8g

11,17 zł

LIPS HELP to sztyft do ust, który wykazuje wlasciwosci pielegnacyjne i ochronne wobec skóry warg w czasie wystepowania opryszczki, a także w ramach uniemożliwiania jej reemisji.

Producent: Pharmacy Laboratories

Plaster My Sticker Pro plastry na opryszczkę x 15 sztuk

19,77 zł

Skuteczny sposób leczenia opryszczki wargowej w postaci krystalicznych plastrów z kwasem hialuronowym. Plastry na opryszczke My Sticker Pro tworza na w miejscu zmodyfikowanym chorobowo bariere

Producent: Vitamed

SONOL płyn na opryszczkę 8g

12,69 zł

SONOL to preparat w postaci plynu, który użyty zewnetrznie odpowiada za zlagodzenie symptomów opryszczki.

Producent: Elanda

TONISAN H Żel na opryszczkę 2g

13,61 zł

TONISAN H Zel na opryszczke przyczynia sie do wysuszenia pecherzyka i zlagodzenia objawów takich jak: pieczenie, swedzenie i dretwienie. Odpowiada za przyspieszenie procesu gojenia sie skóry warg.

Producent: Sun Farm

URGO Na Opryszczkę 3ml

40,66 zł

URGO Na Opryszczke pokrywa rane delikatna powloka, która ogranicza dolegliwosci bólowe, swiad i uczucie pieczenia. Ponadto izoluje miejsce zmodyfikowane od czynników zewnetrznych i przyspiesza jego

Producent: Laboratoire Urgo

ZDROWA SKÓRA Krem na opryszczkę i zajady 15ml

7,0 zł

ZDROWA SKÓRA Krem na opryszczke i zajady to artykuł o wlasciwosciach dezynfekujacych. Zwalcza bakterii i wirusy i przyspiesza gojenie sie zmian skórnych. Chroni przed powstawaniem blizn.

Producent: Farmaceutki Aleksandra