Filtry

Zakres cenCannaderm Cannadent Serum regeneracyjne na pleśniawki i opryszczkę 5 ml

36,0 zł

Cannaderm Cannadent Serum regeneracyjne na pleśniawki i opryszczkę 5 ml Serum asygnowane do pielęgnacji warg i błon śluzowych jamy ustnej. Znakomite w zwalczaniu pleśniawek, opryszczki,

Producent:

Granulat DAGOMED 26 RANUNCULUS Opryszczka wargowa granulki 7g

13,28 zł

DAGOMED 26 RANUNCULUS Opryszczka wargowa to jeden z preparatów homeopatycznych używanych doustnie w postaci granulatu, który odpowiada za zlagodzenie symptomów zwiazanych z wystepowaniem opryszczki.

Producent: Dagomed

LIPS HELP Maśc na opryszczkę 10ml

11,04 zł

LIPS HELP to masc do ust, która wykazuje wlasciwosci pielegnacyjne i ochronne wobec skóry warg w czasie wystepowania opryszczki oraz w ramach uniemożliwiania jej reemisji.

Producent: Pharmacy Laboratories

LIPS HELP SZTYFT DO UST na opryszczkę 3,8g

8,87 zł

LIPS HELP to sztyft do ust, który wykazuje wlasciwosci pielegnacyjne i ochronne wobec skóry warg w czasie wystepowania opryszczki, a także w ramach uniemożliwiania jej reemisji.

Producent: Pharmacy Laboratories

SONOL płyn na opryszczkę 8g

12,38 zł

SONOL to preparat w postaci plynu, który użyty zewnetrznie odpowiada za zlagodzenie symptomów opryszczki.

Producent: Elanda

TONISAN H Żel na opryszczkę 2g

13,29 zł

TONISAN H Zel na opryszczke przyczynia sie do wysuszenia pecherzyka i zlagodzenia objawów takich jak: pieczenie, swedzenie i dretwienie. Odpowiada za przyspieszenie procesu gojenia sie skóry warg.

Producent: Sun Farm

URGO Na Opryszczkę 3ml

40,66 zł

URGO Na Opryszczke pokrywa rane delikatna powloka, która ogranicza dolegliwosci bólowe, swiad i uczucie pieczenia. Ponadto izoluje miejsce zmodyfikowane od czynników zewnetrznych i przyspiesza jego

Producent: Laboratoire Urgo

ZDROWA SKÓRA Krem na opryszczkę i zajady 15ml

7,0 zł

ZDROWA SKÓRA Krem na opryszczke i zajady to artykuł o wlasciwosciach dezynfekujacych. Zwalcza bakterii i wirusy i przyspiesza gojenie sie zmian skórnych. Chroni przed powstawaniem blizn.

Producent: Farmaceutki Aleksandra