PERFECT BUST ŻEL WIĘKSZE PEŁNE PIERSI

3,69 1
Według internetowych rankingów, cena tego produkut waha się w okolicach 82 zł. Jak Ty oceniasz ?

PERFECT BUST+ GEL – 150 ml - doskonała nowość! Natychmiastowy efekt ujędrnienia i optycznego rozszerzania piersi! Perfect Bust+ to progresywny, wyjątkowo produktywny preparat pielęgnacyjny do ujędrniania, modelowania i rozświetlania biustu, łączący formułę VOLUPLUSTM, a także MASĘ PERŁOWĄ z NATURALNYMI wydobywaMI ROŚLINNYMI.

stosowany regularnie świeży, łagodny żel wzbogacony macelignanem, drobinkami pereł, olejem z orzechów macadamia, a także wydobywami z nagietka lekarskiego, morszczynu i cytryny napina, wygładza, rozświetla i ujędrnia piersi.

Modeluje, ujędrnia, wypełnia, a w wyniku czego powiększa biust. Skrupulatnie dopasowane elementy aktywują ...

  • Producent - SHS
  • EAN - 5907776180385

Oferta Cenowa

Kraina-Doznań Kraina-Doznań
Kraina-Doznań
Żel Perfect Bust+ Piękniejsze Piersi 150ml | 100% ORYGINAŁ| DYSKRETNA PRZESYŁKA 79,99 DO SKLEPU
Veneria Veneria
Veneria
Perfect Bust Gel 150ml | WYSYŁKA W 24h | DYSKRETNA PACZKA | 57,78 DO SKLEPU
Ferosup - Feromony i Suplementy Ferosup - Feromony i S...
Ferosup - Feromony i S...
Perfect Bust+ Intensywne serum na powiększenie piersi 51,94 DO SKLEPU

PERFECT BUST+ GEL – 150 ml - doskonała nowość! Natychmiastowy efekt ujędrnienia i optycznego rozszerzania piersi! Perfect Bust+ to progresywny, wyjątkowo produktywny preparat pielęgnacyjny do ujędrniania, modelowania i rozświetlania biustu, łączący formułę VOLUPLUSTM, a także MASĘ PERŁOWĄ z NATURALNYMI wydobywaMI ROŚLINNYMI.

stosowany regularnie świeży, łagodny żel wzbogacony macelignanem, drobinkami pereł, olejem z orzechów macadamia, a także wydobywami z nagietka lekarskiego, morszczynu i cytryny napina, wygładza, rozświetla i ujędrnia piersi.

Modeluje, ujędrnia, wypełnia, a w wyniku czego powiększa biust. Skrupulatnie dopasowane elementy aktywują adipogenezę (odkładanie lipidów w piersiach), udoskonalają mikrocyrkulację, przeciwdziałają wiotczeniu i utracie elastyczności skóry piersi.

Wspomagają syntezę kolagenu w skórze. Zawarte w recepturze wyciągi roślinne dostarczają potrzebne do znakomitego metabolizmu tkanki łącznej i wiązadeł podtrzymujących piersi substancje odżywcze. Żel jest szczególnie sugerowany dla skóry pozbawionej rozciągliwości, po okresie ciąży i kuracji odchudzającej oraz przy pierwszych oznakach wiotczenia skóry.

Przyczynia się do stymulacji wzrostu tkanek biustu, dzięki temu jest pełniejszy, ładniejszy i bardziej rozciągliwy. Preparat nie ingeruje w gospodarkę hormonalną. Może być wykorzystywany w trakcie menstruacji i w czasie menopauzy.

Substancje wchodzące w skład Perfect Bust+ naturalnie uzupełniają niedobór składników odżywczych. Roślinne wyciągi wspomagają cykl gromadzenia lipidów w komórkach tłuszczowych, z których zbudowane są piersi (adipocytach).

Aktywne związki roślinne zawarte w Perfect Bust + Gel: wspomagają proces gromadzenia lipidów w adipocytach wpływają prawidłowo na sprężystość i napięcie skóry wspomagają procesy syntezy kolagenu w skórze, co pomaga w zapobieganiu procesom jej wiotczenia dzięki naturalnie występującym antyoksydantom wzmacniają ochronę przed wolnymi rodnikami odpowiedzialnymi za proces starzenia głęboko odżywiają i wzmacniają skórę piersi intensywnie nawilżają ujędrniają i wygładzają naskórek rozświetlają i rozjaśniają skórę piersi nadając im widocznie pokaźniejszą pojemność Dla kogo jest Perfect Bust +? Stworzyliśmy Perfect Bust + Gel z myślą o wszystkich kobietach.

Jednak nad wyraz polecamy jego wykorzystywanie jeśli: dbasz o swoją urodę odchudzasz się chciałabyś dodać swoim piersiom jędrności uważasz iż Twoje piersi powinny być większe, pełniejsze i bardziej kształtne skóra Twojego dekoltu jest sucha i zmęczona twój biust stał się obwisły w wyniku ciąży lub wieku nieraz czujesz się zmęczona i osłabiona, żyjesz w stresie odżywiasz się nieregularnie stosujesz dietę ubogą w substancje mineralne zwiększanie piersi bez operacji!

Jeśli nie jesteś zadowolona ze swoich naturalnych kształtów, to zdarzyło Ci się myśleć o ewentualnej operacji plastycznej. W prasie i w telewizji dużo się o tym mówi, jednak nikt nie wspomina o konsekwencjach takiej drogi zwiększenia biustu.

Jak każdy zabieg chirurgiczny pozostawia blizny, a efekt często nie jest trwały. Po jakimś czasie silikonowe wkładki trzeba wymienić na nowe. Dlatego decydując się na zabieg musisz się liczyć z tym, iż to nie będzie ostatnia kosztowna operacja w Twoim życiu.

w dodatku co jakiś czas pojawiają się kolejne doniesienia o tym,elementy używane przy wykonywaniu zabiegów zwiększania piersi nie są bezpieczne. Niosą ryzyko raka piersi lub innych powikłań. Mnóstwo kobiet po przeprowadzeniu zabiegu powiększania piersi narzeka na komplikacje okołooperacyjne (takie jak: zapalenia sutka, nie gojące się blizny, pęknięcie torebeczki silikonowej, powikłania pooperacyjne).

Zamiast ryzykować warto spróbować alternatywnych metod, które mogą przynieść udoskonalone i trwalsze efekty. Przygotuj się na zmianę biustonosza! Efekt Size Plus zaskoczył niejedną naszą Klientkę.

Po trzech miesiącach od rozpoczęcia kuracji prawdopodobnie będziesz zaskoczona rozmiarem swego biustu. Według opinii naszych konsumentek, systematyczne stosujących Perfect Bust +, już po pół roku ich bielizna wymagała znaczącej zmiany!

Odczuwalność pożądanych efektów będzie widoczna dla większość pań właśnie w tym czasie. Jednak część kobiet może czekać na zmiany dłużej, ponieważ na działanie preparatu Perfect Bust + mają wpływ różnice indywidualne każdego organizmu, takie jak przemiana materii, waga, a także predyspozycje genetyczne.

Mechanizm działania Perfect Bust+ Gel jednak wśród czynników determinujących pojemność biustu najważniejsze są geny, istnieją jeszcze inne aspekty wpływające na jego zarys i objętość (dieta odchudzająca, ćwiczenia, ciąża, karmienie piersią).

Najbezpieczniejszą i najszczególniej naturalną metodą powiększania objętości biustu jest działanie miejscowe przy wykorzystaniu substancji aktywnych wyprodukowanych do stymulowania naturalnej produkcji tkanki tłuszczowej.

pojemność wzrasta bez ryzyka, ponieważ tworzenie tłuszczu nie wpływa na gruczoły sutkowe. Za najszczególniej wyraźny składnik strukturalny biustu, wpływający na jego zarys i wymiar, uznaje się aktualnie tkankę tłuszczową.

Zlokalizowany po obu stronach mostka i połączony z mięśniem piersiowym obszerniejszym, biust jest półkulisty, na co wpływa sam gruczoł, a także otaczająca go tkanka. Jego struktura zmienia się w zależności od etapu życia kobiety, jednak zachowuje pewne stałe, podstawowe cechy i struktury, które składają się na fizjologię i wygląd piersi.

Pierś to gruczoł mlekowy uformowany z płatów i przeplatany tkanka łączną. Każdy płat dzieli się na mniejsze płatki, łączące się w pokaźniejszy przewód (przewód mleczny) przez kanały międzypłatowe. Tkanka tłuszczowa, występująca w ilości zbliżonej do tkanki gruczołowej, zlokalizowana jest bezpośrednio pod skórą,między tkanką gruczołową oraz zaraz za nią, lecz przed mięśniem piersiowym.

Na biust składają się jeszcze naczynia krwionośne, limfatyczne, a także zakończenia nerwowe, które czynią go wrażliwym. Tkanka tłuszczowa, razem z tkanką łączną i tzw. Więzadłami Coopera (więzadła wieszadłowe sutka, łączą gruczoł ze skórą), to kluczowe komponenty formujące i utrzymujące biust, zezwalające na jego przesuwanie się wzdłuż i poniżej mięśnia.

Skład Perfect Bust+ Gel Perfect Bust+ Gel to postępowe podejście do kosmetyki i pielęgnacji kobiecej urody. Najlepszej jakości naturalne składniki są pozyskiwane i przetwarzane w prekursorski sposób, by zapewnić zdrowie i piękno Twojemu biustowi.

W najskuteczniejszym laboratorium jakim jest sama natura, dzięki nieskończonej sile reakcji, powstają substancje kryjące w sobie istotę prawdziwego efektowna i długowieczności. W Perfect Bust+ Gel zintegrujeliśmy siłę kilku składników.

Poznaj ich rolę i działanie. Voluplus™ jest zastrzeżonym elementyem o potwierdzonej laboratoryjnie zdolności do rozszerzania objętości biustu. Substancją aktywną zawartą w Voluplus jest Macelignan - mocny, naturalny aktywator adipogenezy, sprawny choćby w niskich dawkach - pozyskiwany z muszkatołowca korzennego (Myristica fragrans Houtt.).

Adipogeneza to cykl powstawania nowych adipocytów, czyli dojrzałych komórek tłuszczowych, który przebiega przez całe życie. Macelignan wspomaga proces gromadzenia lipidów w komórkach tłuszczowych biustu.

Niezwykły potencjał terapeutyczny związku jest związany z aktywacją PPAR (Peroxisome Proliferator-Activated Receptor), receptora w tkance tłuszczowej, który jest kluczowym regulatorem rozwoju komórek tłuszczowych.

Badania in vivo oraz in vitro potwierdzają, że bez udziału tych receptorów niemożliwe jest powstanie komórek tłuszczowych. Naturalna aktywacja mecelignanem skutkuje zwiększaniem objętości tkanki tłuszczowej biustu.

Co daje efekt SizeUp™ – rozmiar piersi powiększa się w ciągu, kilku miesięcy. Macelignan rozpuszczony jest w oleju z orzechów makadamia, co rozszerza skuteczność wnikania, zabezpiecza przed utlenianiem, a jednocześnie wygładza skórę.

Olej makadamia znamionuje się wysokim stężeniem jednonienasyconych kwasów tłuszczowych, i wysoką zawartością kwasu palmitooleinowego i jego izomerów. Mieści konieczne w adipogenezie minerały (potas, fosfor, wapń) i witaminy (B1 i B2).

Jednonienasycone kwasy tłuszczowe wygładzają, nawilżają i działają przeciwstarzeniowo sąznakomitym nośnikiem substancji czynnych, poprawiając ich penetrację w głąb biustu. MASA PERŁOWA jest otrzymywana z naturalnych pereł, które po selekcji i dezynfekcji, są następnie rozdrabniane i mikronizowane do delikatnego, niedużego proszku.

Puder perłowy jest bogaty w specyficzną proteinę zwaną conchiolin, która odpowiada ludzkiej keratynie i stanowi ponad 50% masy pereł. Proteina perłowa zbudowana jest z ponad 20 najróżniejszych aminokwasów, odpowiadających za cykl gojenia i dobry metabolizm i stopień nawodnienia komórek skóry.

Dzięki zawartości wapnia, w postaci przezroczystej (aragonit - 31%), puder perłowy również działanie matujące, antyseptyczne i przeciwzapalne, prawidłowe w przypadku cery skłonnej do wyprysków. Proteiny obecne w masie perłowej wykazują szerokie powinowactwo do ludzkich białek skóry, dzięki czemu zmikronizowana masa perłowa ma zdolność wnikania do warstw naskórka, wpływając na ujędrnienie i sprężystość skóry oraz działając regeneracyjnie i gojąco.

Rozjaśnia przebarwienia oraz polepsza koloryt skóry, nie zatykając przy tym porów (jest niekomendogenny). Absorbuje nadmiar sebum, matowiąc skórę, pasuje do każdego typu karnacji. Ogranicza widoczność niepokaźnych zmarszczek i porów skóry.

NAGIETEK kwiaty nagietka zawierają mieszaninę saponin trójterpenowych, pochodnych kwasu aleanowego (np. Kaledulozydy A i B), a także alkoholi trójterpenowych (np. Arnidiol, ferandiol i kalenduladiol). Nagietek i jego przetwory, używane zewnętrznie, działają przeciwzapalnie, bakteriobójczo i grzybobójczo.

wielka zawartość prowitaminy A warunkuje dobry wzrost nabłonka, przeciwdziałają nadmiernemu łuszczeniu się naskórka, przyspieszają ziarninowanie i bliznowacenie wszelkich uszkodzeń skóry, choćby w początkowym okresie skórnych zmian nowotworowych.

mają one znaczenie nie tylko lecznicze, ale kosmetyczne, gdyż regulują i wzmagają resorpcyjne własności skóry i bronią ją przed zgubnym działaniem czynników zewnętrznych. Jest sugerowany do pielęgnacji cery zniszczonej, suchej i szczególnie wrażliwej, przyspiesza regenerację, działa przeciwzapalnie, odżywczo.

usuwa stany zapalne skóry, działa odprężająco. MORSZCZYN glon morski (Fucus vesiculosus L.) należący do brunatnic. Algi były znane i lubiane już od starożytności. Udowodniono,posiadają silne działanie antycellulitowe, formujące, remineralizujące.

Morszczyn przywraca równowagę skórze i poprawia jej dobre nawilżenie. Zawiera naturalny jod, potas, alginiany, kwasy tłuszczowe, fukosterol, proteiny, węglowodany (fukoidan), kwas alginowy, a także nienasycone kwasy tłuszczowe.

polepsza wygląd skóry. CYTRYNA to owoc drzewa (Citrus limon L.) nazywanaego również cytryną właściwą. Pochodzi z południowowschodnich Chin, lecz współcześnie nie występuje tam ani w stanie dzikim, ani nie jest tam hodowana.

Dzięki obecności bioflawonoidów cytrusowych i D-limonenu, cytryna działa antyoksydacyjnie i przeciwzmarszczkowo. D-limonen - to główny składnik cytrynowego olejku eterycznego, związek należący do monoterpenów, który parametry antyoksydacyjne, antybakteryjne, antynowotworowe oraz hamuje aktywność enzymu elastazy, tym samym zapobiega degradacji elastyny, białka, które razem z kolagenem odpowiadają za elastyczność i jędrność skóry.

D-limonen rozszerza także przyswajalność koenzymu Q10. Bioflawonoidy cytrusowe - to z zasady: hesperydyny, naringiny i rutyny. Związki te są silnymi inhibitorami wolnych rodników, hamują działanie enzymów wyzwalających procesy zapalne w skórze, zniżają przepuszczalność naczynek i wspomagają walkę z przebarwieniami.

Bioflawonoidy cytrusowe posiadają dobry wpływ na sprawność witaminy C (kwas askorbinowy), przez rozszerzenie jej przyswajalności i stabilności. Badania potwierdziły antybakteryjne i antyseptyczne działanie cytryny, dobre przy cerze tłustej.

Działa łagodząco, antyzapalnie, promuje gojenie, sugerowany przy podrażnieniach i stanach zapalnych skóry. Dzięki obecności bioflawonoidów cytrusowych i D-limonenu, działa antyoksydacyjnie i przeciwzmarszczkowo.

ogranicza zaczerwienienie, uszczelnia naczynka. Lekko rozjaśnia przebarwienia. Regeneruje, wspomaga walkę z przedwczesnymi zmarszczkami, broniąc przed rozkładem elastyny, rekomendowany jest także dla cery dojrzałej.

Działa odświeżająco i aromatycznie. Jest rekomendowana dla cery naczynkowej, podrażnionej, tłustej, trądzikowej, mieszanej i dojrzałej. Od strony aromaterapeutycznej, zapach cytrynowy działa na organizm stymulująco, odświeżająco, antyseptycznie, łagodzi stany lękowe i rozjaśnia umysł.

stosowanie Perfect Bust + Gel jest niezwykle zalecane: kobietom które chcą mieć pełniejsze, wymodelowane i jędrne piersi kobietom z drobnym wymiarem biustu kobietom, którym piersi zwiotczały po radykalnej utracie masy ciała, ciąży i/lub karmieniu, albo po prostu w wyniku zmian związanych z wiekiem kobietom które pragną radować się młodym i zdrowym wyglądem swego biustu Gwarancja satysfakcji!

Tabletki o naukowo potwierdzonym działaniu. Dokonaj zakupu Perfect Bust bez ryzyka. Gwarantujemy pełne zadowolenie albo zwrot pieniędzy. Pełna kuracja Perfect Bust (tabletki + żel) Polecamy jednoczesne używanie tabletek i żelu.

Łączona kuracja daje szybsze i bardziej widoczne efekty. Pielęgnujesz swój biust od w środku i zewnętrznie, co daje efekt synergii i jeszcze większego zadowolenia. Ponieważ dbamy o stan Twojego portfela proponujemy Ci oferty, gdzie w promocyjnych cenach możesz kupić zestawy suplementu + żelu albo opcje kupna każdego z produktów oddzielnie.

Sposób zastosowania: Preparat stosować codziennie rano i/lub wieczorem na oczyszczoną skórę. Nakładać na dekolt i piersi. Okrężnymi ruchami lekko masować biust od dołu ku górze, omijając brodawki. Momentalnie się wchłania.

Jako intensywną kurację żel powinno się stosować przez 6-8 tygodni. Nie zaleca się używania w czasie ciąży i podczas karmienia piersią. Skład: AQUA, GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL, MACELIGNAN, TOCOPHEROL, CALENDULA OFFICINALIS EXTRACT, FUCUS VESICULOSUS EXTRACT, CITRUS LIMONUM (LEMON) FRUIT EXTRACT, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, TRIETHANOLAMINE, XANTAN GUM, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, DMDM HYDANTOIN, POLYACRYLAMIDE, C13-14 ISOPARAFFIN, LAURETH-7, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, TITANIUM DIOXIDE, PARFUM, CI 19140, CI 42090.

innowacyjna pielęgnacja Perfect Bust+ Aktywne elementy roślinne, pieczołowicie dostosowane formuły, kosmetyka wspierająca kobiecość to prawdziwa sztuka. Rezultat naszych długoletnich doświadczeń i nieustających poszukiwań najskuteczniejszych rozwiązań.

Badania terenowe, odtwarzanie i pogłębianie wiedzy etnobotanicznej, nadzór upraw i zbiorów – właściwa pielęgnacja biustu wymaga zarówno znakomitej jakości, jak i dogłębnej znajomości wykorzystywanych komponentów.

Efekt zależy niejednokrotnie do najmniejszych detali, dlatego przygotowanie naszych produktów charakteryzuje niezwykła staranność. Właśnie dlatego możemy zaproponować produkty o niezwykłej jakości i w przystępnej cenie.

Zgodnie z naszą podstawową misją: pomocy kobietom. Jesteśmy aby was wspierać, żebyście czuły się spektakularniejsze. Odchudzanie a przepiękny dekolt Szybka utrata wagi to marzenie wielu z nas. Jednak uboczne efekty mogą nas w dodatku zaskoczyć niekorzystnie.

Po intensywnej kuracji odchudzającej najszybciej na urodzie straci niestety biust. Kiedy tyjemy, wskutek odkładania tkanki tłuszczowej, skóra rozciąga się, a pod wpływem rozszerzonego ciężaru piersi ciążą ku dołowi.

Kiedy gwałtownie pozbędziemy się tkanki tłuszczowej, skóra w nadprzyrodzony sposób nie obniża się o dwa wymiary. Piersi w głównej mierze opadają, spłaszczają się, stają się rozlane i bardziej płaskie. Niekiedy powstają rozstępy, które mimo postępu technice kosmetycznych są nieprzystępne do zlikwidowania.

Dlatego w trakcie odchudzania potrzebna jest trafna pielęgnacja, która zapobiegnie, niekorzystnym zmianom wyglądu Twoich piersi. Efektywna ochronna, formuła Perfect Bust + Gel pozwoli Ci na zrzucenie wagi bez nieprzyjemnych konsekwencji.

elementy Żelu stymulują i aktywują adipigenezę (cykl odkładania tkanki tłuszczowej w piersiach i zapobiegają jego zniżaniu pod wpływem diety redukcyjnej. Obszerniejszy biust dla każdej kobiety! Fascynacja panów wielkim biustem ma swoje uwarunkowania biologiczne.

Pierwotnie wielkie piersi dawały przyszłemu partnerowi informację o zdolnościach rozrodczych kobiety. Obszerne piersi dawały gwarancję, że w przyszłości partnerka będzie w stanie wykarmić liczne potomstwo. Dlatego wielki biust to jeden z najstarszych symboli płodności.

Boginie i pierwsze przedstawienia kobiety wyryte w kamieniu, były obdarzone naprawdę bujnymi kształtami. Taki atawistyczny sposób postrzegania jest ciągle obecny w naszej kulturze. Stąd operacje zwiększania biustu są coraz powszechniejsze.

Statystycznie obserwuje się na dodatek zadziwiający kierunek – kobiece piersi są coraz większe. Pierwsi zauważyli to producenci żeńskiej bielizny. Zaobserwowano, iż z roku na rok rośnie rozmiarówka sprzedawanych biustonoszy.

Ma to związek ze zmianami nawyków żywieniowych, rozwojem kosmetologii i nowymi technologiami pielęgnacji. Jemy więcej, coraz bardziej dbamy o najróżniejszą i kompletna dietę. Coraz więcej kobiet do pielęgnacji piersi używa dedykowanych preparatów.

sprawdź ten produkt w 3D Natychmiastowy efekt ujędrnienia i optycznego rozszerzania piersi! Perfect Bust+ to nowoczesny, wyjątkowo skuteczny preparat pielęgnacyjny do ujędrniania, modelowania i rozświetlania biustu, łączący formułę VOLUPLUSTM i MASĘ PERŁOWĄ z NATURALNYMI wyciągaMI ROŚLINNYMI.

użytkowany regularnie świeży, łagodny żel wzbogacony macelignanem, drobinkami pereł, olejem z orzechów macadamia, a także wydobywami z nagietka lekarskiego, morszczynu i cytryny napina, wygładza, rozświetla i ujędrnia piersi.

Modeluje, ujędrnia, wypełnia, a w efekcie zwiększa biust. Dowiedz się więcej precyzyjnie dopasowane komponenty aktywują adipogenezę (odkładanie lipidów w piersiach), ulepszają mikrocyrkulację, przeciwdziałają wiotczeniu i utracie elastyczności skóry piersi.

Wspomagają syntezę kolagenu w skórze. Zawarte w recepturze wyciągi roślinne dostarczają potrzebne do wyśmienitego metabolizmu tkanki łącznej i wiązadeł podtrzymujących piersi substancje odżywcze. Żel jest wyjątkowo sugerowany dla skóry pozbawionej rozciągliwości, po okresie ciąży i kuracji odchudzającej i przy pierwszych oznakach wiotczenia skóry.

Przyczynia się do stymulacji wzrostu tkanek biustu, dzięki temu jest pełniejszy, przepiękniejszy i bardziej elastyczny. Preparat nie ingeruje w gospodarkę hormonalną. Może być używany podczas menstruacji i w czasie menopauzy.

Substancje wchodzące w skład Perfect Bust+ naturalnie uzupełniają niedobór składników odżywczych. Roślinne wyciągi wspomagają cykl gromadzenia lipidów w komórkach tłuszczowych, z których zbudowane są piersi (adipocytach).

Aktywne związki roślinne zawarte w Perfect Bust + Gel: wspomagają cykl gromadzenia lipidów w adipocytach wpływają poprawnie na sprężystość i napięcie skóry wspomagają procesy syntezy kolagenu w skórze, co pomaga w uniemożliwianiu procesom jej wiotczenia dzięki naturalnie występującym antyoksydantom wzmacniają ochronę przed wolnymi rodnikami odpowiedzialnymi za cykl starzenia głęboko odżywiają i wzmacniają skórę piersi intensywnie nawilżają ujędrniają i wygładzają naskórek rozświetlają i rozjaśniają skórę piersi nadając im wzrokowo większą pojemność Pełna kuracja Perfect Bust (tabletki + żel) Polecamy jednoczesne używanie tabletek i żelu.

Łączona kuracja daje szybsze i bardziej widoczne efekty. Pielęgnujesz swój biust od w środku i zewnętrznie, co daje efekt synergii i jeszcze pokaźniejszego zadowolenia. Ponieważ dbamy o stan Twojego portfela proponujemy Ci oferty, gdzie w promocyjnych cenach możesz kupić zestawy suplementu + żelu albo opcje kupna każdego z produktów oddzielnie.

Dla kogo jest Perfect Bust +?Czytaj dalej ⇓ Stworzyliśmy Perfect Bust + Gel z myślą o wszelkich kobietach. Jednak stanowczo polecamy jego wykorzystywanie jeśli: dbasz o swoją urodę odchudzasz się chciałabyś dodać swym piersiom jędrności uważasz że Twoje piersi powinny być pokaźniejsze, pełniejsze i bardziej kształtne skóra Twojego dekoltu jest sucha i zmęczona twój biust stał się obwisły w wyniku ciąży albo wieku często czujesz się zmęczona i osłabiona, żyjesz w stresie odżywiasz się nieregularnie stosujesz dietę ubogą w substancje mineralne rozszerzanie piersi bez operacji!Czytaj dalej ⇓ Jeśli nie jesteś zadowolona ze swoich naturalnych kształtów, to zdarzyło Ci się myśleć o ewentualnej operacji plastycznej.

W prasie i w telewizji dużo się o tym mówi, jednak nikt nie wspomina o konsekwencjach takiej drogi zwiększenia biustu. Jak każdy zabieg chirurgiczny pozostawia blizny, a efekt niejednokrotnie nie jest trwały. Po jakimś czasie silikonowe wkładki trzeba wymienić na nowe.

Dlatego decydując się na zabieg musisz się liczyć z tym, że to nie będzie ostatnia kosztowna operacja w Twoim życiu. W dodatku co jakiś czas pojawiają się kolejne doniesienia o tym,komponenty stosowane przy wykonywaniu zabiegów rozszerzania piersi nie są bezpieczne.

Niosą ryzyko raka piersi albo innych powikłań. Niemało kobiet po przeprowadzeniu zabiegu zwiększania piersi narzeka na komplikacje okołooperacyjne (takie jak: zapalenia sutka, nie gojące się blizny, pęknięcie torebeczki silikonowej, powikłania pooperacyjne).

Zamiast ryzykować warto spróbować alternatywnych metod, które mogą przynieść ulepszone i trwalsze efekty. Przygotuj się na zmianę biustonosza! Efekt Size Plus zaskoczył niejedną naszą Klientkę.Czytaj dalej ⇓ Po trzech miesiącach od rozpoczęcia kuracji prawdopodobnie będziesz zaskoczona wymiarem swojego biustu.

Według opinii naszych klientek, systematyczne stosujących Perfect Bust +, już po pół roku ich bielizna wymagała zasadniczej zmiany! Odczuwalność pożądanych efektów będzie widoczna dla większość kobiet właśnie w tym czasie.

Jednak część pań może czekać na zmiany dłużej, ponieważ na działanie preparatu Perfect Bust + mają wpływ różnice indywidualne każdego organizmu, takie jak przemiana materii, waga i predyspozycje genetyczne.

Mechanizm działania Perfect Bust+ GelCzytaj dalej ⇓ jednak wśród czynników determinujących objętość biustu najważniejsze są geny, istnieją na dodatek inne aspekty wpływające na jego zarys i objętość (dieta odchudzająca, ćwiczenia, ciąża, karmienie piersią).

Najbezpieczniejszą i najbardziej naturalną metodą powiększania objętości biustu jest działanie miejscowe przy wykorzystaniu substancji aktywnych wytwarzanych do stymulowania naturalnej produkcji tkanki tłuszczowej.

objętość wzrasta bez ryzyka, ponieważ tworzenie tłuszczu nie wpływa na gruczoły sutkowe. Dowiedz się więcej Za najistotniej istotny składnik strukturalny biustu, wpływający na jego kształt i rozmiar, uznaje się aktualnie tkankę tłuszczową.

Zlokalizowany po obu stronach mostka i połączony z mięśniem piersiowym pokaźniejszym, biust jest półkulisty, na co wpływa sam gruczoł oraz otaczająca go tkanka. Jego struktura zmienia się w zależności od etapu życia kobiety, jednak zachowuje pewne stałe, podstawowe parametry i struktury, które składają się na fizjologię i wygląd piersi.

Pierś to gruczoł mlekowy uformowany z płatów i przeplatany tkanka łączną. Każdy płat dzieli się na mniejsze płatki, łączące się w pokaźniejszy kabel (kabel mleczny) poprzez kanały międzypłatowe. Tkanka tłuszczowa, występująca w ilości zbliżonej do tkanki gruczołowej, zlokalizowana jest bezpośrednio pod skórą,pomiędzy tkanką gruczołową, a także zaraz za nią, lecz przed mięśniem piersiowym.

Na biust składają się również naczynia krwionośne, limfatyczne oraz zakończenia nerwowe, które czynią go wrażliwym. Tkanka tłuszczowa, razem z tkanką łączną i tzw. Więzadłami Coopera (więzadła wieszadłowe sutka, łączą gruczoł ze skórą), to kluczowe elementy kształtujące i utrzymujące biust, pozwalające na jego przesuwanie się wzdłuż i poniżej mięśnia.

Skład Perfect Bust + GelCzytaj dalej ⇓ Perfect Bust+ Gel to innowacyjne podejście do kosmetyki i pielęgnacji damskiej urody. Najkorzystniejszej jakości naturalne składniki są pozyskiwane i przetwarzane w pionierski sposób, żeby zapewnić zdrowie i piękno Twojemu biustowi.

W najskuteczniejszym laboratorium jakim jest sama natura, dzięki nieskończonej sile reakcji, powstają substancje kryjące w sobie istotę prawdziwego ładna i długowieczności. W Perfect Bust+ Gel skonsolidujeliśmy siłę kilku komponentów.

Poznaj ich rolę i działanie. Voluplus™ jest opatentowanym elementyem o potwierdzonej laboratoryjnie zdolności do zwiększania pojemności biustu. Substancją aktywną zawartą w Voluplus jest Macelignan - konkretny, naturalny aktywator adipogenezy, wydajny nawet w niskich dawkach - pozyskiwany z muszkatołowca korzennego (Myristica fragrans Houtt.).

Dowiedz się więcej Adipogeneza to proces powstawania nowych adipocytów, czyli dojrzałych komórek tłuszczowych, który przebiega poprzez całe życie. Macelignan wspomaga cykl gromadzenia lipidów w komórkach tłuszczowych biustu.

Niezwykły potencjał terapeutyczny związku jest związany z aktywacją PPAR (Peroxisome Proliferator-Activated Receptor), receptora w tkance tłuszczowej, który jest kluczowym regulatorem rozwoju komórek tłuszczowych.

Badania in vivo, a także in vitro potwierdzają, że bez udziału tych receptorów niemożliwe jest powstanie komórek tłuszczowych. Naturalna aktywacja mecelignanem skutkuje zwiększaniem pojemności tkanki tłuszczowej biustu.

Co daje efekt SizeUp™ – rozmiar piersi rozszerza się w ciągu, kilku miesięcy. Macelignan rozpuszczony jest w oleju z orzechów makadamia, co zwiększa wydajność wnikania, zabezpiecza przed utlenianiem, a równocześnie wygładza skórę.

Olej makadamia znamionuje się wysokim stężeniem jednonienasyconych kwasów tłuszczowych, oraz wysoką zawartością kwasu palmitooleinowego i jego izomerów. Gromadzi potrzebne w adipogenezie minerały (potas, fosfor, wapń) i witaminy (B1 i B2).

Jednonienasycone kwasy tłuszczowe wygładzają, nawilżają i działają przeciwstarzeniowo sąnieprzeciętnym nośnikiem substancji czynnych, polepszając ich penetrację w głąb biustu. MASA PERŁOWA jest otrzymywana z naturalnych pereł, które po selekcji i dezynfekcji, są następnie rozdrabniane i mikronizowane do delikatnego, drobnego proszku.

Puder perłowy jest bogaty w oryginalną proteinę zwaną conchiolin, która odpowiada ludzkiej keratynie i stanowi ponad 50% masy pereł. Dowiedz się więcej Proteina perłowa zbudowana jest z ponad 20 przeróżnych aminokwasów, odpowiadających za cykl gojenia oraz korzystny metabolizm i stopień nawodnienia komórek skóry.

Dzięki zawartości wapnia, w postaci przejrzystej (aragonit - 31%), puder perłowy także działanie matujące, antyseptyczne i przeciwzapalne, korzystne w sytuacji cery skłonnej do wyprysków. Proteiny obecne w masie perłowej wykazują znaczne powinowactwo do ludzkich białek skóry, dzięki temu zmikronizowana masa perłowa ma zdolność wnikania do warstw naskórka, wpływając na ujędrnienie i sprężystość skóry, a także działając regeneracyjnie i gojąco.

Rozjaśnia przebarwienia oraz udoskonala koloryt skóry, nie zatykając przy tym porów (jest niekomendogenny). Absorbuje nadmiar sebum, matowiąc skórę, nadaje się do każdego rodzaju karnacji. Zmniejsza widoczność małych zmarszczek i porów skóry.

NAGIETEK kwiaty nagietka zawierają mieszaninę saponin trójterpenowych, pochodnych kwasu aleanowego (np. Kaledulozydy A i B) i alkoholi trójterpenowych (np. Arnidiol, ferandiol i kalenduladiol). Nagietek i jego przetwory, wykorzystywane zewnętrznie, działają przeciwzapalnie, bakteriobójczo i grzybobójczo.

obszerna zawartość prowitaminy A warunkuje dobry wzrost nabłonka, przeciwdziałają nadmiernemu łuszczeniu się naskórka, przyspieszają ziarninowanie i bliznowacenie wszelkich uszkodzeń skóry, nawet w początkowym okresie skórnych zmian nowotworowych.

Dowiedz się więcej posiadają one znaczenie nie tylko lecznicze, lecz kosmetyczne, gdyż regulują i wzmagają resorpcyjne własności skóry i chronią ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Jest sugerowany do pielęgnacji cery zniszczonej, suchej i niezwykle wrażliwej, przyspiesza regenerację, działa przeciwzapalnie, odżywczo.

usuwa stany zapalne skóry, działa odprężająco. MORSZCZYN glon morski (Fucus vesiculosus L.) należący do brunatnic. Algi były znane i szanowane już od starożytności. Udowodniono,mają silne działanie antycellulitowe, kształtujące, remineralizujące.

Morszczyn przywraca równowagę skórze i polepsza jej korzystne nawilżenie. Dowiedz się więcej zawiera ekologiczny jod, potas, alginiany, kwasy tłuszczowe, fukosterol, proteiny, węglowodany (fukoidan), kwas alginowy i nienasycone kwasy tłuszczowe.

ulepsza wygląd skóry. CYTRYNA to owoc drzewa (Citrus limon L.) nazywanaego także cytryną właściwą. Pochodzi z południowowschodnich Chin, lecz współcześnie nie występuje tam ani w stanie dzikim, ani nie jest tam hodowana.

Dzięki obecności bioflawonoidów cytrusowych, a także D-limonenu, cytryna działa antyoksydacyjnie i przeciwzmarszczkowo. Dowiedz się więcej D-limonen - to główny komponent cytrynowego olejku eterycznego, związek należący do monoterpenów, który cechy antyoksydacyjne, antybakteryjne, antynowotworowe i hamuje aktywność enzymu elastazy, tym samym uniemożliwia degradacji elastyny, białka, które razem z kolagenem odpowiadają za elastyczność i jędrność skóry.

D-limonen powiększa także przyswajalność koenzymu Q10. Bioflawonoidy cytrusowe - to przeważnie: hesperydyny, naringiny i rutyny. Związki te są silnymi inhibitorami wolnych rodników, hamują działanie enzymów wyzwalających procesy zapalne w skórze, ograniczają przepuszczalność naczynek i wspomagają walkę z przebarwieniami.

Bioflawonoidy cytrusowe mają korzystny wpływ na efektywność witaminy C (kwas askorbinowy), poprzez powiększenie jej przyswajalności i stabilności. Badania potwierdziły antybakteryjne i antyseptyczne działanie cytryny, prawidłowe przy cerze tłustej.

Działa łagodząco, antyzapalnie, promuje gojenie, sugerowany przy podrażnieniach i stanach zapalnych skóry. Dzięki obecności bioflawonoidów cytrusowych oraz D-limonenu, działa antyoksydacyjnie i przeciwzmarszczkowo.

obniża zaczerwienienie, uszczelnia naczynka. Lekko rozjaśnia przebarwienia. Regeneruje, wspomaga walkę z przedwczesnymi zmarszczkami, chroniąc przed rozkładem elastyny, rekomendowany jest także dla cery dojrzałej.

Działa odświeżająco i aromatycznie. Jest rekomendowana dla cery naczynkowej, podrażnionej, tłustej, trądzikowej, mieszanej i dojrzałej. Od strony aromaterapeutycznej, zapach cytrynowy działa na organizm stymulująco, odświeżająco, antyseptycznie, łagodzi stany lękowe i rozjaśnia umysł.

stosowanie Perfect Bust + Gel jest istotnie zalecane:Czytaj dalej ⇓ kobietom które chcą mieć pełniejsze, wymodelowane i jędrne piersi kobietom z niewielkim wymiarem biustu kobietom, którym piersi zwiotczały po radykalnej utracie masy ciała, ciąży i/albo karmieniu, lub po prostu w wyniku zmian związanych z wiekiem kobietom które pragną radować się młodym i zdrowym wyglądem swojego biustu Sposób wykorzystaniaCzytaj dalej ⇓ Preparat stosować codziennie rano i/lub wieczorem na oczyszczoną skórę.

Nakładać na dekolt i piersi. Okrężnymi ruchami lekko masować biust od dołu ku górze, omijając brodawki. Szybko się wchłania. Jako intensywną kurację żel powinno się stosować przez 6-8 tygodni. Nie zaleca się używania w czasie ciąży i podczas karmienia piersią.

Skład INCICzytaj dalej ⇓ AQUA, GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL, MACELIGNAN, TOCOPHEROL, CALENDULA OFFICINALIS EXTRACT, FUCUS VESICULOSUS EXTRACT, CITRUS LIMONUM (LEMON) FRUIT EXTRACT, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, TRIETHANOLAMINE, XANTAN GUM, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, DMDM HYDANTOIN, POLYACRYLAMIDE, C13-14 ISOPARAFFIN, LAURETH-7, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, TITANIUM DIOXIDE, PARFUM, CI 19140, CI AQUA, GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL, MACELIGNAN, TOCOPHEROL, CALENDULA OFFICINALIS EXTRACT, FUCUS VESICULOSUS EXTRACT, CITRUS LIMONUM (LEMON) FRUIT EXTRACT, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, TRIETHANOLAMINE, XANTAN GUM, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, DMDM HYDANTOIN, POLYACRYLAMIDE, C13-14 ISOPARAFFIN, LAURETH-7, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, TITANIUM DIOXIDE, PARFUM, CI 19140, CI 42090.

innowacyjna pielęgnacja Perfect Bust+ Czytaj dalej Aktywne elementy roślinne, pieczołowicie dostosowane formuły, kosmetyka wspierająca kobiecość to prawdziwa sztuka. Rezultat naszych długoletnich doświadczeń i nieustających poszukiwań najskuteczniejszych rozwiązań.

Badania terenowe, odtwarzanie i pogłębianie wiedzy etnobotanicznej, nadzór upraw i zbiorów – właściwa pielęgnacja biustu wymaga jednocześnie nadzwyczajnej jakości, jak i dogłębnej znajomości stosowanych komponentów.

Efekt zależy nieraz do najmniejszych detali, dlatego przygotowanie naszych produktów charakteryzuje niezwykła skrupulatność. Właśnie dlatego możemy zaproponować produkty o niezwykłej jakości i w dostępnej cenie.

Zgodnie z naszą podstawową misją: pomocy kobietom. Jesteśmy aby was wspierać, żebyście czuły się atrakcyjniejsze. Odchudzanie a ładny dekoltCzytaj dalej Szybka utrata wagi to marzenie wielu z nas. Jednak uboczne efekty mogą nas też zaskoczyć niekorzystnie.

Po intensywnej kuracji odchudzającej najszybciej na urodzie straci niestety biust. Kiedy tyjemy, wskutek odkładania tkanki tłuszczowej, skóra rozciąga się, a pod wpływem zwiększonego ciężaru piersi ciążą ku dołowi.

Kiedy gwałtownie pozbędziemy się tkanki tłuszczowej, skóra w nadprzyrodzony sposób nie ogranicza się o dwa rozmiary. Piersi typowo opadają, spłaszczają się, stają się rozlane i bardziej płaskie. Niekiedy powstają rozstępy, które mimo postępu technologii kosmetycznych są trudne do zlikwidowania.

Dlatego w trakcie odchudzania potrzebna jest stosowna pielęgnacja, która zapobiegnie, niekorzystnym zmianom wyglądu Twoich piersi. Efektywna ochronna, formuła Perfect Bust + Gel pozwoli Ci na zrzucenie wagi bez nieprzyjemnych konsekwencji.

elementy Żelu stymulują i aktywują adipigenezę (cykl odkładania tkanki tłuszczowej w piersiach i uniemożliwiają jego ograniczaniu pod wpływem diety redukcyjnej. Pokaźniejszy biust dla każdej kobiety! Czytaj dalej Fascynacja panów sporym biustem ma swoje uwarunkowania biologiczne.

Pierwotnie pokaźne piersi dawały przyszłemu partnerowi informację o zdolnościach rozrodczych kobiety. Znaczne piersi dawały gwarancję, że w przyszłości partnerka będzie w stanie wykarmić liczne potomstwo. Dlatego obfity biust to jeden z najstarszych symboli płodności.

Boginie, a także pierwsze przedstawienia kobiety wyryte w kamieniu, były obdarzone naprawdę bujnymi kształtami. Taki atawistyczny sposób postrzegania jest ciągle obecny w naszej kulturze. Stąd operacje zwiększania biustu są coraz powszechniejsze.

Statystycznie obserwuje się także zadziwiający nurt – damskie piersi są coraz pokaźniejsze. Pierwsi zauważyli to producenci kobiecej bielizny. Zaobserwowano, iż z roku na rok rośnie wymiarówka sprzedawanych biustonoszy

  • Producent - SHS
  • EAN - 5907776180385