Filtry

Zakres cenCompeed plaster na halluksy x 5 sztuk marki Johnson&johnson

23,29 zł

COMPEED Plaster na halluksy to towar, który chroni przed pojawianiem sie pecherzy oraz zrogowacen. Umieszczony na skórze lagodzi ból i ucisk, jednoczesnie chroni przed dalszym ocieraniem.

Producent: Johnson&Johnson

COMPEED Plastry na pęcherze na piętach dla aktywnych średnie x 5 sztuk

23,11 zł

Osoby aktywne fizycznie, zwlaszcza uprawiajace jogging sa narazone na powstawanie pecherzy na pietach. Plastry na pecherze na pietach dla aktywnych Compeed ulatwiaja proces gojenia, zniżaja ból i

Producent: A&D Pharma

DermaPlast Sport Plaster 6cm x 10cm x 5 sztuk

3,74 zł

DERMAPLAST SPORT to wyjatkowy produkt, który dziala ochronnie na skóre i opatruje niewiele znaczące skaleczenia w obrebie stawów, na kolanach i lokciach.

Producent: Hartmann

Hartmann Dermaplast textile plaster elastyczny 6cm x 10cm x 5sztuk

3,6 zł

DERMAPLAST TEXTILE ELAST. To wyjatkowy produkt, który dziala ochronnie na skóre i opatruje nieznaczne skaleczenia. Nadaje sie do stosowania w okolicach stawów.

Producent: Hartmann

Dermaplast textile plaster elastyczny 8cm x 10cm x 5sztuk marki Hartmann

4,03 zł

DERMAPLAST TEXTILE ELAST. To wyjatkowy produkt, który dziala ochronnie na skóre i opatruje drobne skaleczenia. Nadaje sie do wykorzystywania w okolicach stawów.

Producent: Hartmann

Ecoplast Plastry hydrokoloidowe na otarcia i pęcherze x 5 sztuk

10,8 zł

nowe buty oznaczaja u Ciebie otarcia i pecherze? Ecoplast Plastry hydrokoloidowe na otarcia i pecherze dzieki efektowi „drugiej skóry" lagodza ból i przyspieszaja gojenie. Plastry sa wyjątkowo

Producent: ALIDA Sp. z o.o.

plastry ochronne na pęcherze na stopach x 5 sztuk marki Scholl

19,26 zł

SCHOLL Plastry ochronne na pecherze na stopach to wyrób, który dzieki dwóm warstwom wydajnie chronia przed ocieraniem i amortyzuja wstrzasy. Przyspieszaja gojenie i lagodza dolegliwosci bólowe.

Producent: Scholl

URGO Plaster na halluksy x 5 sztuk

22,64 zł

URGO Plaster na halluksy odpowiada za efektywne zabezpieczenie skóry koslawego palucha stopy przed dyskomfortem zwiazanym z czestymi obtarciami. Przynosi ulge i wyraznie obniża nieprzyjemny ucisk.

Producent: Laboratoire Urgo

Laboratoire urgo Urgo plaster na pęcherze spód stopy x 5 sztuk

24,8 zł

URGO Plaster na pecherze spód stopy odpowiada za zlagodzenie ucisku i dolegliwosci bólowych. Produktywnie przyspiesza proces gojenia sie pecherzy i umozliwia normalne funkcjonowanie i bezbolesne

Producent: Laboratoire Urgo

Laboratoire urgo Urgo plastry na odciski na podeszwie x 5 sztuk

29,49 zł

Opakowanie mieści 5 sztuk plastrów na odciski marki Urgo. Plastry dobrane sa do odcisków powstajacych na podeszwie stopy. Przynosza natychmiastowa ulge, jak równiez pomagaja usuwac zgrubiale odciski.

Producent: Laboratoire Urgo

URGO Plastry na pęcherze ultradyskretne x 5 sztuk

27,9 zł

Pecherz na stopie moze doprowadzic do problemów z zalozeniem buta, a nawet do klopotów z chodzeniem. Pomoc przyniosa specjalne Ultradyskretne plastry na pecherze Urgo. Oryginalna hydrokoloidowa

Producent: Laboratoire Urgo

Viscoplast optiplast dla delikatnej i wrażliwej skóry plastry okulistyczne x 5 sztuk

22,87 zł

Korekcja wad wzroku czesto wymaga stosowania plastrów okulistycznych i dlatego Viscoplast stworzyl Plastry okulistyczne Opti-Plast dla delikatnej i wrazliwej skóry, które sa oddychajace i latwe do

Producent: 3M Viscoplast

Viscoplast plaster żelowy na pęcherze średnie x 5 sztuk marki 3m viscoplast

16,15 zł

PLASTER VISCOPLAST Żelowy na pęcherze przeciętny to wyrób, który odpowiada za przyśpieszenie cyklu gojenia się uszkodzonej skóry. Łagodzi ból związany z występowaniem pęcherzy na śródstopiu i pięcie.

Producent: 3m viscoplast