PlayWoman kapsułki (5905669259064)

3,7 1
Według internetowych rankingów, cena tego produkut waha się w okolicach 107 zł. Jak Ty oceniasz ?
PlayWoman to suplement diety na pobudzenie orgazmu dla kobiet.
Opakowanie posiada 60 kapsułek.
niemało kobiet chciałoby uzyskać:
- stan podniecenia, który w zależności od organizmu może trwać choćby niemało godzin
- upragniony orgazm dopochwowy,cieszyć się z każdego zbliżenia seksualnego
- uwrażliwienie łechtaczki, dzięki czemu każda pieszczota może być silniej odczuwana
- pobudzenie piersi, a w szczególności sutków, by każdy dotyk potęgował doznania
- nawilżenie pochwy, dzięki czemu stosunek może być bardziej delikatny, a doznania intensywniejsze
Jakie są przyczyny spadku libido u pań?
Zmniejszenie libido ...
  • Producent - Medica-Group (PL)
  • EAN - 5905669259064||590...

Oferta Cenowa

PokojRozkoszy.pl Erotyczny PokojRozkoszy.pl Erotyczny
PokojRozkoszy.pl Erotyczny
playwoman - kapsułki na pobudzenie orgazmu 104,0 DO SKLEPU
PlayWoman to suplement diety na pobudzenie orgazmu dla kobiet.
Opakowanie posiada 60 kapsułek.
niemało kobiet chciałoby uzyskać:
- stan podniecenia, który w zależności od organizmu może trwać choćby niemało godzin
- upragniony orgazm dopochwowy,cieszyć się z każdego zbliżenia seksualnego
- uwrażliwienie łechtaczki, dzięki czemu każda pieszczota może być silniej odczuwana
- pobudzenie piersi, a w szczególności sutków, by każdy dotyk potęgował doznania
- nawilżenie pochwy, dzięki czemu stosunek może być bardziej delikatny, a doznania intensywniejsze
Jakie są przyczyny spadku libido u pań?
Zmniejszenie libido to problem, który dotyczy dużo kobiet. W większości przypadków utrata zainteresowania seksem jest związana ze stresem, w związku z tym terapia zmniejszonego pożądania i podniecenia wymaga podjęcia działań typowo o charakterze psychologicznym. W przypadku innego podłoża tej dysfunkcji organizmu, wspaniałym rozwiązaniem są preparaty farmakologiczne, bardziej modne wśród panów. Terminem libido określamy wszelkie działania mające na celu zaspokojenie potrzeb seksualnych człowieka. Istnieje niemało przyczyn zmniejszonego zainteresowania seksem wśród kobiet.
Do najczęstszych zaliczamy:
- stres
- depresja
- antykoncepcja hormonalna
- zaburzenia gospodarki hormonalnej organizmu
- okres okołomenopauzalny i po menopauzie (wahania poziomu hormonów)
- choroby ogólnoustrojowe tj. Cukrzyca, nowotwory, infekcje itd.
- działania niepożądane leków
- słaba więź emocjonalna z partnerem
Źródło: wyleczto.wp.pl
Działanie
PlayWoman to suplement diety wytwarzany specjalnie dla pań, które chcą poprawić doznania seksualne, czerpać radość z rozkoszy, którą daje im partner i radować się życiem. W tym celu opracowano formułę opartą na mocno skoncentrowanych ekstraktach (koncentracja choćby 20:1), które posiadają wspierać wydajność seksualną. Działanie elementów opiera się na adekwatnym zwiększeniu napływu krwi do naczyń krwionośnych w strukturze stref intymnych.
To co wyróżnia PlayWoman to naturalny skład dający możliwość podniesienia libido, rozbudzenia popędu seksualnego i przeżywania najkorzystniejszych orgazmów.
zalety głównych składników:
L-Arginina
Pomaga wzmocnić libido i poprawić krążenie w naczyniach usytuowanych w obrębie miednicy (uwrażliwienie łechtaczki pomaga w osiągnięciu orgazmu). Dzięki czemu może wpływać poprawnie na wzmocnienie libido a co z tego wynika doznań seksualnych. Aminokwas względnie egzogenny, bierze udział w syntezie kluczowych dla fizjologii organizmu związków takich jak tlenek azotu (którego jest prekursorem). To aminokwas spełniający rolę regulatora ciśnienia krwi. Arginina bierze także udział w procesu mocznikowym i jest naturalnym prekursorem ornityny, a ponieważ polepsza funkcje śródbłonka i zwiększa przepływ krwi w naczyniach krwionośnych, poprzez to oddziałuje na pobudzenie stref intymnych. Dotychczas przeprowadzone badania dotyczące działania preparatów podnoszących libido mają pozytywne wyniki. Ich działanie polega najczęściej na powiększaniu popędu seksualnego. Specjaliści zwracają przy tym uwagę, że oprócz farmakoterapii, potrzebna jest redukcja poziomu stresu, niejednokrotnie głównego czynnika wpływającego na problemy ze współżyciem. Substancją czynną tzw. Preparatów na potencję dla pań jest L-arginina - jeden z podstawowych aminokwasów ludzkiego organizmu stanowiący artykuł do syntezy białka. Działanie l-argininy na układ rozrodczy pań integruje się z syntezą tlenku azotu. Powiększone stężenie tlenku azotu w organizmie to nie tylko regulacja ciśnienia tętniczego polegająca z reguły na jego obniżeniu, ale także zwiększenie elastyczności tkanek czy poprawa cyrkulacji krwi w organizmie, co zwiększa ukrwienie narządów, także płciowych, w tym łechtaczki. Powoduje to zwiększenie wrażliwości na bodźce zewnętrzne.
Czarny owies stężenie 10:1
Zaliczany jest do środków rozszerzających popęd płciowy, w dodatku odmładzających i przeciwdziałających przedwczesnemu starzeniu się organizmu. Korzystnie wpływa na błony śluzowe i aktywizuje hormony. Działa przeciwzapalnie. Efektywnie oddziałuje na układ nerwowy. Stosuje się nieraz przy osłabieniu nerwowym i wyczerpaniu na skutek depresji i sytuacji stresowych - SEKS BEZ STRESU!!! Łagodzi i może zapobiegać uszkodzeniom wątroby. Atrybuty przeciwdrobnoustrojowe oraz przeciwgrzybiczne. Działa dobrze w chorobach reumatycznych, artretyzmie, kamicy nerkowej i schorzeniach nerek. Jest jeszcze pomocny w chorobach skórnych typu trądzik, świąd, łojotok.
America Ginseng stężenie 4:1
Korzenie uznane w lecznictwie już od 4000 lat. American Ginseng pomaga: utrzymać stosowną wytrzymałość seksualną, poczucie energii i witalności, wzmocnić zdolności seksualne, zwiększyć libido, uzyskać możliwość uzyskania mocnego stanu podniecenia, przeciwdziałać uczuciu niemocy seksualnej. American Ginseng przyczynia się także do korzystnego przepływu krwi w organizmie a co z tego wynika zapewnia korzystne ukrwienie stref intymnych. Ułatwia w dodatku poprawną pracę mózgu czego wynikiem może być pełna i świadoma kontrola nad swoim libido.
Buzdyganek stężenie 20:1
Niepozornie wyglądająca roślina o wyjątkowych właściwościach, od tysięcy lat używana jest w medycynie chińskiej i indyjskiej jako silny afrodyzjak. Wyciąg ma działanie pobudzające, a tym samym dobrze wpływające na sferę seksualną, powiększając jednocześnie poziom libido. Jest rośliną z rodziny parolistowatych zawierającą saponiny steroidowe, alkaloidy roślinne oraz flawonoidy. Buzdyganek pomaga w rozszerzeniu popędu seksualnego, podniesieniu poziomu stanu podniecenia.
Maca root stężenie 4:1
Maca jest naturalnym lekiem przyczyniającym się do zachowania równowagi w organizmie przez regulację poziomu enzymów i hormonów. Utrzymanie funkcji metabolicznych Twojego organizmu w nieprzeciętnej równowadze, z właściwym poziomem hormonów, może dać Tobie nie tylko dłuższe doznania intymne, lecz też większy popęd seksualny, czyli optymalną potencję seksualną.
Sarsaparilla stężenie 4:1
Roślina używana od dawana jako środek przeciwzapalny, antyseptyczny i przeciwgorączkowy. Używana jest też w leczeniu chorób układu moczowego, chorób impotencji, obniżenia libido. W dużej mierze znana też z właściwości podnoszących popęd seksualny.
używanie towaru:
1. 1 kapsułkę 2 razy dziennie popić niewielką ilością płynu. UWAGA - Nie należy przekraczać 2 kapsułek na dobę.
2. Polecamy jednoczesne użytkowanie 2 metod: kapsułek i żelu. Dzięki połączeniu kapsułek, których naturalny skład pobudza i przyspiesza orgazm i żelu działającego bezpośrednio na łechtaczkę, pierwsze efekty możesz doznać niespodzianie szybko.
Pełny skład: L-arginina, Żeń-szeń / Acanthopanax Senticoccus 4:1 ekstrakt, Maca Root 4:1 ekstrakt, Sarsaparilla 4:1 ekstrakt, Buzdyganek / Tribulus 20:1 ekstrakt, Czarny owies / Black Sativa 10:1 ekstrakt, Celuloza mikrokrystaliczana / Microcrystaline cellulose - substancja wypełniająca / bulking.
Opakowanie 60 kapsułek.
  • Producent - Medica-Group (PL)
  • EAN - 5905669259064||5905669259019