Big Erection na potencję mega stężenie

1,7 1
Według internetowych rankingów, cena tego produkut waha się w okolicach 100 zł. Jak Ty oceniasz ?Big Erection 60 kaps. - jakość medyczna, na konkretną i długą erekcję

BigErection to Mega solidne stężenie - choćby 20:1

Wielu mężczyzn chciałoby:

• Móc uprawiać seks kiedy tylko mają na to ochotę

• Uzyskać potężną i długą erekcję

• W pełni zaspokoić swoją partnerkę

• Dotrzeć do jej punktu “G” dzięki czemu Ona zaczęłaby przeżywać najbłyskotliwiejsze orgazmy w swoim życiu

• Odczuwać obszerniejsze przyjemności seksualne

• posiadać kontrolę nad przedwczesnym wytryskiem i wydłużyć czas trwania stosunku

• Osiągnąć przypływ obszernej energii seksualnej i witalności erotycznej

Bądź mężczyzną ...

  • Producent - Medica-Group

Oferta Cenowa

Farmed.pl Farmed.pl
Farmed.pl
Big Erection na potencję mega stężenie Silna erekcja na stałe 60 kaps. 59057 99,0 DO SKLEPUBig Erection 60 kaps. - jakość medyczna, na konkretną i długą erekcję

BigErection to Mega solidne stężenie - choćby 20:1

Wielu mężczyzn chciałoby:

• Móc uprawiać seks kiedy tylko mają na to ochotę

• Uzyskać potężną i długą erekcję

• W pełni zaspokoić swoją partnerkę

• Dotrzeć do jej punktu “G” dzięki czemu Ona zaczęłaby przeżywać najbłyskotliwiejsze orgazmy w swoim życiu

• Odczuwać obszerniejsze przyjemności seksualne

• posiadać kontrolę nad przedwczesnym wytryskiem i wydłużyć czas trwania stosunku

• Osiągnąć przypływ obszernej energii seksualnej i witalności erotycznej

Bądź mężczyzną zawsze, gdy ona tego pragnie

Widząc pożądanie w jej oczach, możesz stanąć na baczność kiedy tylko zechcesz? To łatwiejsze niż myślisz. Kompozycja naturalnych części polepsza wrażliwość i ukrwienie narządów płciowych, powiększając możliwości seksualne.

komponenty zawarte w suplemencie diety BigErection posiadają na celu pomóc w uzyskaniu silniejszej erekcji, dłużej trwających wzwodów, większej efektywności seksualnej i wyjątkowo mocnych doznań.

Czy chcesz by Twoja partnerka nadal udawała orgazm?

obszerna część związków rozpada się przez brak satysfakcjonującego seksu. Może to oznaczać, że całe sporo mężczyzn nie jest w stanie zadowolić swej partnerki. Być może nie masz świadomości, że Twoja kobieta od miesięcy nie miała prawdziwego orgazmu.

Fantastyczny seks cementuje związek

Wyobraźcie sobie, że po czterdziestym roku życia można sprawnie odzyskać wydajność seksualną sprzed 15-stu czy 20-stu lat. Nowoczesny skład BigErection może przywrócić silne wzwody, zapewnić mężczyźnie kontrolę nad stosunkiem i wpływać opóźnienie wytrysku. Warto pamiętać, iż partnerzy, którzy mają udane życie intymne, budują głębsze relacje niż pary, których życie erotyczne jest nieudane. Medycyna uczyniła ogromny postęp w zwalczaniu problemów z potencją i warto z tego korzystać.

Ogólnie o potencji

XXI wiek nie sprzyja zachowaniu wysokiej potencji. Coraz więcej mężczyzn cierpi na zaburzenia wzwodu, ale niewielu z nich decyduje się na zwalczanie krępujących dolegliwości. Jak szczególnie współczesny tryb życia wpływa na pogorszenie potencji, na osłabienie libido i czy da się temu zapobiec?

1. Potencjalne zagrożenia

Stres, pośpiech, niezdrowa dieta, alkohol i zanieczyszczone powietrze – wielu czynników zniżających potencję nie można uniknąć. Ogólnodostępne badania pokazują, iż już co trzeci mężczyzna w Polsce cierpi na zaburzenia erekcji. Coraz częściej problemy z potencją dotyczą mężczyzn już po 30. Roku życia. Specjaliści dodają, że zaburzeń erekcji można się ustrzec, jeśli trafnie wcześnie zadba się o swoją męskość.

2. Objawy, których nie należy lekceważyć

Niepełny wzwód, utrata erekcji w trakcie stosunku czy spadek libido to najczęstsze dolegliwości, z którymi zmagają się mężczyźni w coraz młodszym wieku. Na zaburzenia potencji narażony jest każdy,zapobieganie im jest łatwiejsze, niż może się wydawać. Dlaczego więc tak wielu mężczyzn wstydzi się mówić o swoich problemach? Lekarze podkreślają, że im wcześniej zadba się o wysoką potencję, tym dłużej problemy z erekcją będą znane tylko z opowieści kolegów.

3. Udane życie seksualne jest decyzją

Według statystyk o udoskonalenie wydajności seksualnej warto zadbać już w młodym wieku kiedy to poziom testosteronu przestaje być tak wysoki. Wraz z upływem czasu skóra rozpoczyna tracić elastyczność, a mięśnie napinające penisa tracą młodzieńczą wiotkość. Utratę produktywności seksualnej przyspieszają ponadto stresujący tryb życia, niezdrowa dieta, uzależnienie od papierosów czy kawy, a choćby powietrze, którym oddychamy.

Jak doprowadzić kobietę do orgazmu w krótkim czasie

Zaspokojenie kobiety jest łatwiejsze niż myślimy. Zobacz, co dla Twojej partnerki liczy się w łóżku najmocniej i zapewnij jej ładny orgazm!

Ściany pochwy zbudowane są z delikatnej tkanki nabłonkowej, na których znajdują się tysiące zakończeń nerwowych. Wielu mężczyzn potwierdza, iż ważniejsza od penetracji długofalowej jest penetracja intensywna, która silnie pobudza najwrażliwsze miejsca w pochwie.

nawet przez długi okres penetracji w niepełnym wzwodzie można nie dać kobiecie orgazmu, w trakcie gdy już po niedługiej intensywnej penetracji silnie utwardzonym członkiem zbliżenie może kończyć się damskim szczytowaniem.

Silniejsza Erekcja = Silniejszy Orgazm

Substancje aktywne posiadają za zadanie rozszerzać naczynia krwionośne upraszczając i powiększając dopływ krwi do prącia. Penis może stać się bardziej nabrzmiały aniżeli do tej pory, a wzwód może utrzymywać się o sporo, dużo dłużej.

Erekcje mogą stać się mocniejsze i dłuższe. Dzięki czemu bodźce odczuwane poprzez partnerkę są bardziej intensywne i częściej kończą się orgazmem.

Na szczyt szybko jak nigdy dotąd

Znając klucz do damskiego orgazmu można doprowadzać partnerkę do spektakularnego finału w trakcie każdego zbliżenia. Połączenie trafnej techniki, atmosfery, więzi emocjonalnej i silnej erekcji mężczyzny to według seksuologów (i kobiet!) droga do wspaniałego życia erotycznego.

Warto pamiętać, iż udane współżycie cementuje związek, a miano kochanka znakomitego zyskują tylko ci, którzy prowadzą swoją partnerkę na szczyt seksualnej rozkoszy.

wykorzystywanie produktu

1. 1 kapsułkę 2 razy dziennie popić niewielką ilością płynu.

UWAGA - Nie należy przekraczać 2 kapsułek na dobę.

2. Polecamy jednoczesne używanie 2 metod: kapsułek i żelu. Dzięki połączeniu kapsułek, których naturalny skład wzmacnia erekcję od i żelu działającego bezpośrednio na penisa, pierwsze efekty możesz poznać niespodzianie szybko.

Pełny skład

L-arginina, Maca Root ekstrakt 4:1, Sarsaparilla ekstrakt 4:1, Buzdyganek / Tribulus ekstrakt 20:1, Żeń-szeń / American Ginseng ekstrakt 4:1, Czarny owies / Black Sativa ekstrakt 10:1, Celuloza mikrokrystaliczana / Microcrystaline cellulose - substancja wypełniająca / bulking.

Opakowanie

60 kapsułek

  • Producent - Medica-Group