jedna tabletka na wiele godzin

2,7 1
Według internetowych rankingów, cena tego produkut waha się w okolicach 39 zł. Jak Ty oceniasz ?

HastaMan to nieszablonowy preparat działający na rozszerzenie erekcji i wspomagający długość stosunku. Preparat w 100% złożony z naturalnych części dobranych w takich proporcjach aby działanie było najskuteczniejsze.

używanie polega na zażyciu 1 tabletki około 60 minut przed planowanym aktem. Działanie może utrzymać sie aż do 36 godzin. W tym czasie można odbywać dowolną ilość stosunków.

Działanie polega na wspomaganiu krążenia krwi, zwłaszcza w okolicach miednicy i w ten sposób bezapelacyjnie wzmaga erekcję i wydłuża okres jej utrzymania. Dlatego HASTA MAN ...

  • Producent - HastaMan

Oferta Cenowa

Euro Pharmacy Euro Pharmacy
Euro Pharmacy
HastaMan - jedna tabletka na wiele godzin 37,0 DO SKLEPU

HastaMan to nieszablonowy preparat działający na rozszerzenie erekcji i wspomagający długość stosunku. Preparat w 100% złożony z naturalnych części dobranych w takich proporcjach aby działanie było najskuteczniejsze.

używanie polega na zażyciu 1 tabletki około 60 minut przed planowanym aktem. Działanie może utrzymać sie aż do 36 godzin. W tym czasie można odbywać dowolną ilość stosunków.

Działanie polega na wspomaganiu krążenia krwi, zwłaszcza w okolicach miednicy i w ten sposób bezapelacyjnie wzmaga erekcję i wydłuża okres jej utrzymania. Dlatego HASTA MAN przy regularnym wykorzystywaniu wpływa na ulepszenie dysfunkcji erekcji – ten stan utrzymuje się na ogół poprzez kilka miesięcy. Długość tego zależy od stanu zdrowia i stylu życia danej osoby.

komponenty aktywne preparatu:

Cynera carduculus) 250mg gatunek roślin z rodziny astrowatych. Pochodzi z basenu Morza Śródziemnego. Wykorzystanie we współczesnej medycynie: ekstrakt z liści karczocha ma atrybuty hepatoprotekcyjne i redukujące poziom cholesterolu. Wyciągi z liści działają żółciopędnie, żółciotwórczo i regenerująco na komórki wątroby. Preparaty z karczocha znajdują wykorzystanie w leczeniu i profilaktyce przy podwyższonym poziomie cholesterolu i trójglicerydów we krwi. Preparaty lecznicze zawierające ekstrakt z karczocha zmniejszają stężenie cholesterolu we krwi, uniemożliwiają miażdżycy tętnic, są sugerowane na zaburzenia trawienia. Najnowsze badania wskazują na wysokie działanie antynowotworowe rośliny.

Allium cepa 200mg sporo cechy leczniczych. Są to pomiędzy innymi cechy moczopędne, przeciwzapalne, wykrztuśne, przeciwreumatyczne, antybiotyczne oraz przeciwbólowe. Cebula zwyczajna również parametry udoskonalające przemianę materii. Cebula działa także korzystnie na nasz układ krążenia. To nieprzeciętny środek odżywczy regenerujący nasz organizm, gdyż jest ona bogatym źródłem witamin, takich, jak B1, B2 i C. Cebula ma także reputację afrodyzjaka.

Theobroma cacao 100 mg to wiecznie zielone tropikalne drzewo z rodziny zatwarowatych (Sterculiaceae), wiodące swój ród z Ameryki Środkowej i Południowej i tam także udomowione poprzez Majów i Azteków. W nasionach występują m.in.: kwasy naturalne, skrobia, białka, garbniki, tłuszcze, kofeina i teobramina. Największe znaczenie ma ten ostatni składnik, służy on bowiem do pobudzania pracy serca, rozszerzania naczyń wieńcowych i pobudzania czynności oskrzeli. Jest to też środek moczopędny.

Crocus savitus 100mg gatunek rośliny z rodziny kosaćcowatych. Pochodzi prawdopodobnie z południowo-wschodniej Europy lub Azji Mniejszej. Bioaktywne elementy szafranu, zwłaszcza krocyna i krocetyna, posiadają parametry antyoksydacyjne. Szafran działa przeciwdepresyjnie i pozytywnie wpływa na potencję. Badania* wykazały, iż u ponad 40 proc. Bezpłodnych mężczyzn występuje rozszerzony poziom uszkodzeń wywołanych poprzez wolne rodniki, tzw. Stres oksydacyjny. *artykuł naukowy nt. Parametry szafranu

Lepidium meyenii 100mg dostarcza organizmowi koniecznych aminokwasów. Zawiera fitohormony, minerały i witaminy. Zalecana dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Maca użytkowana od dawna poprzez peruwiańskich Indian jako środek wzmacniający organizm. Swoje użycie znajduje w stanach osłabienia, wycieńczenia i niedożywienia organizmu. Jest uważana za preparat polepszający pamięć i zdolność przyswajania wiedzy i energizujący. Działa pozytywnie na układ rozrodczy, reguluje gospodarkę hormonalną. U kobiet łagodzi dyskomfort okresu przekwitania, u mężczyzn wspomaga leczenie impotencji i bezpłodności, może rozszerzyć liczbę plemników w spermie. Komponent ten użytkowany jest jako afrodyzjak. Realne skutki uboczne: Przy dłuższym używaniu zbyt dużych dawek może doprowadzić do hiper aktywności seksualnej panów, gdyż może widocznie podnieść poziom testosteronu w organizmie.

HastaMan

- należycie wpływa na problemy związane z zaburzeniami wzwodu

- wzmaga przepływ krwi w penisie przez co nasila erekcję

- stymuluje pracę mózgu

- polepsza wydolność organizmu

- nasila procesy orgazmu

stosowanie: 1 kapsułka okolo 60 minut przed planowanym aktem

Opakowanie: 1 kapsułka

  • Producent - HastaMan