Apap Extra tabl.powl. (0,5g+0,065g) 24 tab

2,2 1
Według internetowych rankingów, cena tego produkut waha się w okolicach 20 zł. Jak Ty oceniasz ?

APAP Extra 24 tabletek

APAP Extra Odkryj jego Extra siłę!

APAP Extra jest lekiem przeciwbólowym i przeciwgorączkowym o sprawnym,jednocześnie zachowujący wysoki profil bezpieczeństwa stosowaniu. APAP Extra w swym składzie gromadzi dwie substancje czynne: są nimi paracetamol i kofeina.

  • Paracetamol jet znaną od lat i bezpieczną substancją działającą przeciwbólowo oraz przeciwgorączkowo.

Dodatkowy element w postaci kofeiny:

  • wzmacnia działanie przeciwbólowe paracetamolu,
  • działa pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy,
  • przyśpiesza początek działania przeciwbólowego i przeciwgorączkowego leku.

APAP Extra zwalcza bóle o najróżniejszych przyczynach ...

  • Producent - US PHARMACIA SP. Z...
  • EAN - 5909991107147
  • Postać - tabletki

Oferta Cenowa

Apteka Zdro-Vita Apteka Zdro-Vita
Apteka Zdro-Vita
Apap Extra 24 tabletki 18,5 DO SKLEPU

APAP Extra 24 tabletek

APAP Extra Odkryj jego Extra siłę!

APAP Extra jest lekiem przeciwbólowym i przeciwgorączkowym o sprawnym,jednocześnie zachowujący wysoki profil bezpieczeństwa stosowaniu. APAP Extra w swym składzie gromadzi dwie substancje czynne: są nimi paracetamol i kofeina.

  • Paracetamol jet znaną od lat i bezpieczną substancją działającą przeciwbólowo oraz przeciwgorączkowo.

Dodatkowy element w postaci kofeiny:

  • wzmacnia działanie przeciwbólowe paracetamolu,
  • działa pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy,
  • przyśpiesza początek działania przeciwbólowego i przeciwgorączkowego leku.

APAP Extra zwalcza bóle o najróżniejszych przyczynach i pochodzeniu:
bóle głowy, bóle migrenowe, bóle mięśniowe, bóle zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne, bóle kostno-stawowe, bóle pooperacyjne i pourazowe. Ponadto APAP Extra wydajnie łagodzi objawy przeziębienia i grypy takie jak: gorączka, bóle gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe.

Skład APAP Extra to: paracetamol 500mg + kofeina 65mg, lek posiada postać tabletki powlekanej

Sposób dawkowania i przyjmowanie:
w głównej mierze stosowana dawka leku APAP Extra to:

  • Dorośli: 1-2 tabletki co 4-6 godzin (maksymalnie 8 tabletek na dobę);
  • Dzieci powyżej 12 lat: 1-2 tabletki co 4-6 godzin (maksymalnie 8 tabletek na dobę).
  • Leku nie należy podawać dzieciom poniżej 12 lat.
  • Przy użytkowaniu razem z innymi lekami zawierającymi paracetamol nie należy przekraczać dawki łącznej 4 gramów paracetamolu w ciągu doby.

Opakowanie: 24 tabletek

Producent: US Pharmacia Sp. Z o.o.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki, która gromadzi wyszczególnionia, przeciwwskazania, informacje dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące używania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie wykorzystywany zagraża Twojemu życiu albo zdrowiu.

  • Producent - US PHARMACIA SP. Z O.O. Polska
  • EAN - 5909991107147
  • Postać - tabletki