Max mara mm 1422 aci

3,6 1
Według internetowych rankingów, cena tego produkut waha się w okolicach 529 zł. Jak Ty oceniasz ?

O Max Mara Linia okularów Max Mara to czysta elegancja. Alensa wybrała dla Ciebie najmocniej wyrafinowane modele tej znanej włoskiej marki. Dlaczego żeby nie ulepszyć swego wyglądu jedną z par tych olśniewających okularów? O tych okularach Oprawki w zarysie kociego oka idealnie pasują do owalnych i prostokątnych twarzy.Te okulary są wyposażone w sprężyste zawiasy zauszników, co jest wspaniałym elementem dla tych, którzy niejednokrotnie zdejmują okulary!Oprawki havana są niesamowicie nowoczesne, a także pasują do większości strojów, fryzur i odcieni ...

  • Producent - Max Mara

Oferta Cenowa

Alensa.pl Alensa.pl
Alensa.pl
Max Mara MM 1422 ACI 526,9 DO SKLEPU

O Max Mara Linia okularów Max Mara to czysta elegancja. Alensa wybrała dla Ciebie najmocniej wyrafinowane modele tej znanej włoskiej marki. Dlaczego żeby nie ulepszyć swego wyglądu jedną z par tych olśniewających okularów? O tych okularach Oprawki w zarysie kociego oka idealnie pasują do owalnych i prostokątnych twarzy.Te okulary są wyposażone w sprężyste zawiasy zauszników, co jest wspaniałym elementem dla tych, którzy niejednokrotnie zdejmują okulary!Oprawki havana są niesamowicie nowoczesne, a także pasują do większości strojów, fryzur i odcieni oczu.Brązowe oprawki rewelacyjnie sprawdzą się w sytuacji ciemnych włosów.

Brąz jest najczęściej tradycyjnym wyborem na co dzień.Wielokolorowe oprawki są wspaniałe dla tych, którzy lubią oryginalne i typowe okulary.Materiałem jest lekkie i wytrzymałe tworzywo nienaturalne.Oprawki mają wyszukane, lśniące wykończenie.

Chcesz sprawdzić, czy te okulary są dla Ciebie wspaniałe? Przyjrzyj się bliżej dzięki naszemu wirtualnemu narzędziu do przymierzania!

  • Producent - Max Mara