Zakres cen4Baby Icon

429,0 zł

Icon to innowacyjne krzesełko eksponujące się na rynku swoim designem i wysoką jakością. Bogato wyposażone w funkcje powiększające komfort dziecka. Tapicerka z ekoskóry dodaje krzesełku elegancji i

Producent: 4Baby

Caretero homee beige krzesełko do karmienia 2w1 + puzzle

328,0 zł

Krzesełko do karmienia dziecka Caretero HomeeKrzesełko Homee może być użytkowane na rożne sposoby. Zależy to tylko od wieku (sprawdź więcej)

Producent: Caretero

Caretero homee grey krzesełko do karmienia 2w1 + puzzle

328,0 zł

Krzesełko do karmienia dziecka Caretero HomeeKrzesełko Homee może być użytkowane na rożne sposoby. Zależy to tylko od wieku (zobacz więcej)

Producent: Caretero

polly 2 start anthracite marki Chicco

498,0 zł

Krzesełko do karmienia Chicco Polly 2 StartChicco Krzesełko do karmienia Polly 2 Start to innowacyjne, rodzinne krzesełko, (sprawdź więcej)

Producent: Chicco

Chicco polly easy country farm 4 koł

348,0 zł

Krzesełko Chicco Polly Easy na pierwsze lata dzieckaKrzesło Chicco Polly Easy zostało zaprojektowane tak, żeby dynamicznie (przejrzyj więcej)

Producent: Chicco

Chicco polly easy unicorn 4 koła

348,0 zł

Krzesełko Chicco Polly Easy na pierwsze lata dzieckaKrzesło Chicco Polly Easy zostało zaprojektowane tak, by dynamicznie (zobacz więcej)

Producent: Chicco

polly progres5 pois krzesełko marki Chicco

748,0 zł

Krzesełko do karmienia Chicco Polly Progres5Krzesełko do karmienia Polly Progres5 przygotowane zostało dla dzieci, które chcą (zobacz więcej)

Producent: Chicco

3sixti marki Cosatto

899,0 zł

3sixti to funkcjonalne i nad wyraz oryginalne krzesełko do karmienia. Nie tylko upraszcza karmienie przy wspólnych posiłkach,dodatkowo cieszy oko pozytywnym i barwnym designem. Instynktowna i

Producent: Cosatto

Doloni Krzesełko do karmienia dla dzieci, zielony, 67 x 69 x 97

774,59 zł

progresywne krzesełko do karmienia jest asygnowane dla dzieci od 6 do 36 miesięcy. Wygodne siedzisko z zabezpieczeniem przed zsunięciem, pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, zrównoważone nóżki

Producent: