Zakres cenDwustronna poduszka do karmienia 6O39F9

99,99 zł

Dwustronna poduszka do karmienia,wykonana z gatunkowej bawełny z atrakcyjnym wzorem Magiczny Ogród. Poduszka ma kształt rogala, dzięki temu jest nieocenioną pomocą dla mamy podczas karmienia.

Producent: Amumu

Amumu Dwustronna poduszka do karmienia 6o39fi

99,99 zł

Dwustronna poduszka do karmienia,stworzona z gatunkowej bawełny z pięknym wzorem Magiczny Ogród. Poduszka ma kształt rogala, dzięki temu jest nieocenioną pomocą dla mamy w trakcie karmienia.

Producent: Amumu

Poduszka do karmienia 5O40DU

99,99 zł

Poduszka ma zarys rogala, dzięki temu jest nieocenioną pomocą dla mamy w trakcie karmienia. Odciążą kręgosłup, redukuje napięcie karku i szyi i pozwala na wygodne i typowo bezpieczne ułożenie

Producent: Amumu

Poduszka do karmienia 6o39b1 marki Amumu

99,99 zł

Dwustronna poduszka do karmienia,wytwarzana z wysokojakościowej bawełny z ładnym wzorem Kolorowa łąka. Poduszka ma kształt rogala, dzięki temu jest nieocenioną pomocą dla mamy w trakcie karmienia.

Producent: Amumu

Amumu Poduszka do karmienia 6o40ah

99,99 zł

Poduszka ma kształt rogala, dzięki czemu jest nieocenioną pomocą dla mamy podczas karmienia. Odciążą kręgosłup, redukuje napięcie karku i szyi i umożliwia komfortowe i najczęściej bezpieczne

Producent: Amumu

Amumu Poduszka do karmienia misie 5o38hi

99,99 zł

Dwustronna poduszka do karmienia,wyprodukowana z wysokojakościowej bawełny z spektakularnym wzorem w Pastelowe Misie z jednej strony i bawełny w szarym kolorze w kropki i gwiazdki z drugiej.

Producent: Amumu

Poduszka do karmieniarogal 5O40AS

101,59 zł

Poduszka ma kształt rogala, dzięki temu jest nieocenioną pomocą dla mamy podczas karmienia. Odciążą kręgosłup, redukuje napięcie karku i szyi, a także pozwala na komfortowe i na ogół bezpieczne

Producent: Amumu

Poduszka do karmienia safari 5o38ha marki Amumu

99,99 zł

Dwustronna poduszka do karmienia,wytworzona z wysokojakościowej bawełny z spektakularnym wzorem w Safari. Poduszka ma zarys rogala, dzięki temu jest nieocenioną pomocą dla mamy podczas karmienia.

Producent: Amumu