Lovely lovers Spray proseed potencja i

4,69 1
Według internetowych rankingów, cena tego produkut waha się w okolicach 63 zł. Jak Ty oceniasz ?
PROSEED SPRAY 50ml - płyn w spray'u o natychmiastowym działaniu, upraszcza osiągnięcie silnej erekcji Stań na wysokości zadania!

Jest to płyn intymny asygnowany dla mężczyzn, którzy w wyniku przepracowania, postępującego wieku oraz innych czynników zewnętrznych posiadają problem z odbyciem satysfakcjonującego stosunku seksualnego. By wyjść naprzeciw tej kwestii opracowano wyselekcjonowany kompleks naturalnych komponentów aktywnych usprawniający osiągnięcie silnej erekcji, wysoki poziom skuteczności seksualnej, a także potencji.

Co możesz zyskać dzięki PROSEED SPRAY?
 • lepsze ukrwienie narządów płciowych
 • podwyższa wydajność seksualną
 • upraszcza natychmiastowe osiągnięcie silnej ...
 • Producent - Lovely Lovers

Oferta Cenowa

Kraina-Doznań Kraina-Doznań
Kraina-Doznań
Spray PROSEED Potencja i Erekcja 50ml | 100% DYSKRECJI | BEZPIECZNE ZAKUPY 59,99 DO SKLEPU
PROSEED SPRAY 50ml - płyn w spray'u o natychmiastowym działaniu, upraszcza osiągnięcie silnej erekcji Stań na wysokości zadania!

Jest to płyn intymny asygnowany dla mężczyzn, którzy w wyniku przepracowania, postępującego wieku oraz innych czynników zewnętrznych posiadają problem z odbyciem satysfakcjonującego stosunku seksualnego. By wyjść naprzeciw tej kwestii opracowano wyselekcjonowany kompleks naturalnych komponentów aktywnych usprawniający osiągnięcie silnej erekcji, wysoki poziom skuteczności seksualnej, a także potencji.

Co możesz zyskać dzięki PROSEED SPRAY?
 • lepsze ukrwienie narządów płciowych
 • podwyższa wydajność seksualną
 • upraszcza natychmiastowe osiągnięcie silnej erekcji
 • szybszy czas reakcji na bodźce seksualne
 • szybsza regeneracja organizmu po stosunku
 • działa pobudzająco i stymulująco (guarana i kofeina)
 • poprawia stan skóry, a także krążenie krwi (wit. A, C i E)
 • rozszerza odczuwanie bodźców seksualnych
 • dodatkowy zastrzyk energii dzięki Guaranie i Kofeinie - jedyny taki środek na rynku!

Spray jest świetnym uzupełnieniem trwałej kuracji PROSEED CAPS.

Opis poszczególnych składników:

PROSEED SPRAY 150ml dla panów powstał w oparciu o lata doświadczeń. Specjalnie wyselekcjonowany kompleks naturalnych części intensywnych gwarantuje mężczyznom wysoki poziom efektywności seksualnej oraz wysoki poziom potencji. Nieszablonowy i niepowtarzalny skład żelu zagwarantuje natychmiastowy "efekt pionu" sprawiając,za każdym razem staniesz na wysokości zadania. Na zawołanie!

Kofeina (Caffeine)
Kofeina przyczynia się do zwiększenia wydolności fizycznej w trakcie krótkotrwałego wysiłku o wysokiej dynamiczności. W dodatku rozszerza trwałość ograniczając stopień odczuwania zmęczenia. Dodatkowo poprzez miejscowe podwyższenie ciśnienia krwi w ciałach jamistych przyczynia się do łatwiejszego osiągnięcia pełnego wzwodu. Pobudza mikrokrążenie, przyspiesza metabolizm komórkowy w skórze.

Guarana (Paullinia Cupana)
Guarana odpowiada za rozszerzenie wydatków energetycznych zmniejszając uczucie zmęczenia. Owoc guarany zawiera nawet do 8% kofeiny oraz witaminę B3 (niacynę). Ponadto wyciąg z owocu Paullinia Cupana działa stymulująco i pobudzająco

Miłorząb japoński (Gingko Biloba)
Miłorząb japoński, zwany również dwuklapowym, przyczynia się do poprawy ukrwienia naczyń krwionośnych usprawniając transport tlenu, a także części odżywczych. Ma działanie antyoksydacyjne oraz chroni komórki przed procesem starzenia się.

Żeń-szeń (Ginseng root extract)
Ekstrakt z korzenia żeń-szenia w sytuacji użycia zewnętrznego stymuluje odnowę tkanek oraz przywraca skórze zakłóconą równowagę fizjologiczną. Ponadto dodaje energii i wspomaga cykl regeneracji. Likwiduje uczucie zmęczenia spowodowane regularnym treningiem. Ma działanie wzmacniające.

Owies zwyczajny (Avena sativa L.)
Ze względu na wysoką zawartość rozpuszczalnej krzemionki w liściach likwiduje stany zapalne i choroby skóry. Dzięki zawartości saponin, flawonoidów, alkaloidy, karotenu, związków steroidowych, a także witamin witaminy B1, B2, D, E odznacza się wielokierunkowym prawidłowym działaniem. Działa nawilżająco-łagodząco oraz ochronnie. Uniemożliwia podrażnieniom oraz działa wzmacniająco na mięśnie kegla i prostatę. Wspomaga naturalne procesy regeneracyjne.

Chmiel zwyczajny (Humulus Lupulus L.)
Chmiel dzięki pokaźnej zawartości witamin i związków mineralnych głęboko odżywia i ma działanie ujędrniające. Opóźnia procesy starzenia się skóry wspierając naturalne procesy odnowy. Ma działanie bakteriobójcze poprzez co łagodzi podrażnienia.

Mentol (Menthol)
Mentol ma działanie odświeżające, kojąco-łagodzące podrażnienia, a także przeciwzapalnie. Przyczynia się do wstrzymania rozwoju mikroorganizmów. Przez oddziaływanie na receptory w skórze daje uczucie świeżości.

Witamina C (kwas L-askorbinowy)
Witamina C w połączeniu w odpowiedniej proporcji z witaminami grupy B pomaga zachować witalność przyczyniając się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie układu wytrzymałościowego. Wspomaga utrzymywać prawidłowy metabolizm energetyczny. Przyczynia się do korzystnej produkcji kolagenu w celu zapewnienia korzystnego funkcjonowania naczyń krwionośnych w narządach płciowych usprawniając osiągnięcie erekcji. Witamina C razem z cynkiem i selenem pomagają w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym – czyli przed wpływem wolnych rodników tlenowych obecnych w otaczającym środowisku. Witamina C odpowiada za korzystne funkcjonowanie układu opornościowego. Ponadto uzupełnia działanie witaminy E, ponieważ pomaga w regeneracji jej zredukowanej formy.

Witamina A (Retinol)
Witamina A odpowiada za korzystne funkcjonowanie układu wytrzymałościowego. Na dodatek wspiera organizm w utrzymywaniu prawidłowego stanu skóry i błon śluzowych. Wspomaga metabolizm żelaza pomagając w korzystnym funkcjonowaniu układu nerwowego, a także ogranicza uczucie zmęczenia i znużenia. Wspomaga transport tlenu i metabolizm energetyczny. Broni DNA, białka i lipidy przed zniszczeniem oksydacyjnym.

Witamina E
Witamina E zmniejsza uczucie zmęczenia i odpowiada za proces utrzymania korzystnego krążenia krwi. Wspomaga korzystne funkcjonowanie układu wytrzymałościowego. Wiąże i neutralizuje wolne rodniki. Bierze udział w korzystnym pozyskiwaniu energii w procesach metabolicznych. Chroni DNA, białka i lipidy przed zniszczeniem oksydacyjnym. Pomaga w utrzymywaniu korzystnego funkcjonowania serca i wspiera regenerację zredukowanej formy witaminy C.

Jak używać PROSEED SPRAY?

Sposób zastosowania: Przed zastosowaniem wstrząsnąć. Psiknąć 2-3 razy na całej długości członka, masując go. Poczekać 2 minuty aż do pełnego wchłonięcia się płynu w skórę. Może być użytkowany z prezerwatywą.

Środki ostrożności: Przed wykorzystaniem nanieść niewielką liczba płynu na wewnętrzną stronę przedramienia. W razie wystąpienia uczulenia przerwać stosowanie.

Bezpieczeństwo użytkowania PROSEED SPRAY

PROSEED SPRAY 150ml jest kosmetykiem zgłoszonym do KSIoK (Krajowy System Informowania o Kosmetykach), gdzie uzyskał pozytywną odpowiedź (RK/353246/2012). Towar testowany dermatologicznie. Jak każdy produkt z serii PROSEED stworzony jest według farmaceutycznego standardu GMP (ang. Good Manufacturing Practice), który zapewnia pełną kontrolę nad jakością i pochodzeniem surowców. Dając konsumentom pewność co do wysokiej jakości towaru.

 • Producent - Lovely Lovers