Air Optix Aqua 6 szt, airoptixaqua6

4,69 1
Według internetowych rankingów, cena tego produkut waha się w okolicach 93 zł. Jak Ty oceniasz ?

W związku z przejęciem marki Ciba Vision poprzez firmę ALCON w sprzedaży znajdują się opakowania równocześnie z napisem: Ciba Vision jak i ALCON z nową szatą graficzną. Jest to dokładnie ten sam oryginalny towar.

Soczewki Air Optix Aqua to miesięczne soczewki sferyczne, jednego z najistotniej szanowanych, a także lubianych producentów soczewek kontaktowych,Alcon Vision Care. Efektywna korekcja wzroku - regularne oraz poprawne noszenie soczewek przyczynia się do zahamowania rozwoju wady widzenia.

Szkła mogą być stosowane naprzemiennie z okularami korekcyjnymi. Długookresowe nawilżenie ...

  • Producent - Ciba Vision
  • Ilość - 6

Oferta Cenowa

Szkla.com Szkla.com
Szkla.com
Air Optix Aqua 6 szt. 89,99 DO SKLEPU
internetsoczewki internetsoczewki
internetsoczewki
Air Optix Aqua - 6szt 96,2 DO SKLEPU
Alensa.pl Alensa.pl
Alensa.pl
Air Optix Aqua 6 szt. 82,79 DO SKLEPU
Punkt Soczewek Punkt Soczewek
Punkt Soczewek
Air Optix Aqua, 6 szt. 89,99 DO SKLEPU

W związku z przejęciem marki Ciba Vision poprzez firmę ALCON w sprzedaży znajdują się opakowania równocześnie z napisem: Ciba Vision jak i ALCON z nową szatą graficzną. Jest to dokładnie ten sam oryginalny towar.

Soczewki Air Optix Aqua to miesięczne soczewki sferyczne, jednego z najistotniej szanowanych, a także lubianych producentów soczewek kontaktowych,Alcon Vision Care. Efektywna korekcja wzroku - regularne oraz poprawne noszenie soczewek przyczynia się do zahamowania rozwoju wady widzenia.

Szkła mogą być stosowane naprzemiennie z okularami korekcyjnymi. Długookresowe nawilżenie - wysokiej jakości materiał soczewek utrzymuje trafny poziom nawilżenia nawet przez cały dzień. W ten sposób zapobiega nieestetycznemu zaczerwieniu oka, jego wysychaniu oraz podrażnieniom.

5 razy obszerniejszy dostęp do tlenu - to zasługa oddychającego materiału silikonowo-hydrożelowego. Oczy posiadają dostęp do obfitej ilości tlenu, dzięki czemu są zdrowe, a użytkownicy deklarują wysoki stopień komfortu.

odporność na zabrudzenia - eliminowane są równocześnie pyły pochodzące z zewnątrz, jak i osady białkowe wytworzone w trakcie naturalnych procesów organizmu. Wygodna aplikacja - to dzięki jasnoniebieskiemu zabarwieniu szkieł, które usprawnia zakładanie, zdejmowanie oraz obracanie soczewek, kiedy przypadkowo sięgnąłeś po nie ze złej strony.

Miesięczne zastosowanie - wybrana para soczewek może służyć Ci do nawet 30 dni. Starczy, iż co wieczór będziesz umieszczał je w specjalnym płynie pielęgnacyjnym. Charakterystyka soczewek Air Optix Aqua: Soczewki nowej generacji Air Optix Aqua powstały z Lotrafilcon B -oddychającego materiału silikonowo-hydrożelowego.

Dużą zaletą soczewek Air Optix Aqua jest możliwość dostarczania do oczu choćby 5 razy pokaźniejszą porcję tlenu w kontraście do charakterystycznych soczewek hydrożelowych. W wyniku tego oczy nie są zaczerwienione i nie występują inne objawy wskazujące na podrażnienie oczu.

Użytkownicy nie odczuwają także dyskomfortu podczas noszenia soczewekAir Optix Aqua. W soczewkach Air Optix Aqua zastosowano specjalny system nawilżający AQUA, zapewniający uzyskanie najwyższego komfortu noszenia na trzech stopniach: KOMFORT OD MOMENTU ZAŁOŻENIA SOCZEWKI- niepowtarzalna substancjanawilżająca, osadzona na powierzchni soczewki wytwarzajedwabistą powłokę usprawniającą mruganie; KOMFORT poprzez CAŁY DZIEŃ - zachowanie nawilżenia na wymaganym poziomie przez wykonanie soczewki z oddychającego, bezdyskusyjnie zredukowano ryzyko odwodnienia; KOMFORT KAŻDEGO DNIA - super gładka powierzchnia o zwiększonej zwilżalności i genialnej wytrzymałości na osady.

Soczewki Air Optix Aqua wykazują się bardzo korzystną wytrzymałościąna gromadzenie się na ich powierzchni osadów białkowych dzięki użyciu w nich innowacyjnej technice modyfikacji powierzchni w plazmie. Soczewki mają jasnoniebieską barwę, upraszczającą proces ichmanipulowania.

Soczewki należystosowaćprzez okres nieprzekraczających jednego miesiąca w trybie dziennym. Mogą być także stosowane w trybie mieszanym, ale nie dłużej poprzez 6 nocy. Dla kogo soczewki Air Optix Aqua? Soczewki Air Optix Aquapolecane są przede wszystkim osobom, używającym soczewki dłużej poprzez 11 godzin dziennie oraz sporadycznie zasypiającym w soczewkach.

Kilkukrotne zaśnięcie w założonych soczewkach Air Optix Aqua nie powoduje podrażnienia oczu, podobnie jak ich przedłużone noszenie w połączeniu z długofalową pracą przy komputerze. Soczewki Air Optix Aqua powinny wybrać osoby: są zwolennikami soczewekmiesięcznych, długotrwale pracujące przy komputerze, przebywające w suchych,zadymionych i klimatyzowanych pomieszczeniach, skarżące się na dyskomfort w wyniu użyciaobecnych soczewek, oczekujące największegokomfortu wykorzystywania.

Pielęgnacja soczewek: Soczewki Air Optix Aqua są soczewkami miesięcznej zamiany, asygnowane do użytkowania w dzień. Pod koniec dnia należy je wyczyścić używając płynu do soczewek, a następnie pozostawić je w pojemniczku z płynem na minimum kilka godzin przed ponownym założeniem.

Do pielęgnacji soczewek Air Optix Aqua polecamy płyny z rodziny Clean Active lub każdy inny płyn do soczewek przystępny w naszym sklepie. Soczewki kontaktowe Air Optix Aqua występują także nieraz pod nazwą handlową iWear Air.

atrybuty soczewek Air Optix Aqua: Kategoria Soczewki miesięczne marka Soczewki Air Optix producent ALCON Moc sferyczna -10,00 do -8,00 D (co 0,50 D) -8,00 do +6,00 D (co 0,25 D) Krzywizna 8,6 Średnica 14,2 Dk/t 138 x 10-9 Uwodnienie 33% Materiał Lotrafilcon B technika SmartShield Tryb noszenia Dzienny i przedłużony do 6 nocy Soczewki dostępne są również w innych opakowaniach: Air Optix Aqua 3 szt.

WYPRZEDAŻ - Air Optix Aqua 6 szt. W mocy +0,75

  • Producent - Ciba Vision
  • Ilość - 6