Visco technology #bioview daily 5 szt.

3,69 1
Według internetowych rankingów, cena tego produkut waha się w okolicach 22 zł. Jak Ty oceniasz ?

Soczewki mogą być wysyłane bez opakowania zbiorczego. #bioview Daily to postępowe soczewki jednodniowe, wyprodukowane w oparciu o wysoce uwodniony materiał silikonowo-hydrożelowy. Bardzo wygodne w stosowaniu i w całości bezpieczne dla oczu doceniane są poprzez klientów na całym świecie i plasują się w czołówce najpopularniejszych soczewek, stosowanych równocześnie poprzez początkujących, jak i doświadczonych użytkowników.

produkt najnowszej generacji - soczewki #bioview Daily zostały wyprodukowane w oparciu o innowacyjny materiał, dzięki temu zyskały szereg wartościowych cech i należą do grona jednych z najbardziej wygodnych ...

  • Producent - Visco Technology
  • Ilość - 5

Oferta Cenowa

Szkla.com Szkla.com
Szkla.com
#bioview Daily 5 szt. 19,99 DO SKLEPU

Soczewki mogą być wysyłane bez opakowania zbiorczego. #bioview Daily to postępowe soczewki jednodniowe, wyprodukowane w oparciu o wysoce uwodniony materiał silikonowo-hydrożelowy. Bardzo wygodne w stosowaniu i w całości bezpieczne dla oczu doceniane są poprzez klientów na całym świecie i plasują się w czołówce najpopularniejszych soczewek, stosowanych równocześnie poprzez początkujących, jak i doświadczonych użytkowników.

produkt najnowszej generacji - soczewki #bioview Daily zostały wyprodukowane w oparciu o innowacyjny materiał, dzięki temu zyskały szereg wartościowych cech i należą do grona jednych z najbardziej wygodnych soczewek kontaktowych.

długofalowe nawilżenie - soczewki utrzymują wysoki poziom wilgotności oczu, i to poprzez dużo godzin od momentu aplikacji. To zasługa wykorzystania konkretnie uwodnionego materiału ze zdolnością do zatrzymywania wody w swym obrębie.

Bez zmęczenia i zaczerwienienia - wysoki współczynnik przepuszczalności tlenowej gwarantuje rogówce stały i luźny dostęp do powietrza, dzięki temu soczewki bronią wzrok przed przedwczesnym zmęczeniem i zaczerwienieniem.

uzupełniające filtry UV - korzystanie z soczewek #bioview Daily to również nadzwyczajny sposób na dopełniające zabezpieczenie oczu przed szkodliwym działaniem słońca. Dzięki kompleksowi filtrów UVA/UVB soczewki pochłaniają ponad 90% niebezpiecznego promieniowania słonecznego.

Łatwa i instynktowna aplikacja - z soczewek #bioview Daily mogą korzystać ponadto początkujący użytkownicy. Te wzbogacone są bowiem o jasnoniebieskie zabarwienie, które stanowczo usprawnia zakładanie i czyni je bardzo instynktowną czynnością.

Opakowanie na wypróbowanie - w opisywanym opakowaniu wynajdziesz pięć sztuk soczewek. To w sam raz, by je wypróbować i przekonać się o opisywanych właściwościach na własnych oczach. Charakterystyka soczewek #bioview Daily: U podstaw soczewek #bioview Daily leży innowacyjny materiał o nazwie Olifilcon B, cechujący się wysokim stopniem uwodnienia i korzystnym parametrem przepuszczalności tlenowej.

dzięki temu korzystanie z nich pozwala uwolnić się od syndromu suchego oka i cieszyć się wilgotnymi, zdrowo wyglądającymi oczami przez cały dzień. Wykorzystanie innowacyjnej technologii produkcji pozwoliło na uzyskanie aksamitnie miękkiej, rozciągliwej powierzchni, za sprawą której soczewki jeszcze lepiej dopasowują się do jednostkowego kształtu oka i pozostają niewyczuwalne nawet przez kilkanaście godzin od momentu aplikacji.

Tym bardziej, iż są odporne na gromadzenie osadów i skażeń z zewnątrz. To towar trzeciej generacji, który zagwarantuje komfort z najwyższej półki i z odpowiednią dozą delikatności dba o ludzki narząd wzroku.

mocne strony soczewek #bioview Daily: wysoka przepuszczalność tlenu - choćby po całym dniu oczy są wypoczęte, a widzenie ostre i wyraźne; wysoki stopień uwodnienia - soczewki pozostają nawilżone poprzez dużo godzin, zapobiegając wysychaniu oczu; znaczna rozciągliwość - soczewki wyjątkowo dostosowują się do oka i pozostają niewyczuwalne poprzez cały czas wykorzystywania; filtry UVA/UVB - dzięki nim soczewki zapewniają oczom dodatkową ochronę przed krzywdzącym promieniowaniem słonecznym; jasnoniebieskie zabarwienie po jednej ze stron - soczewki są więc nieskomplikowane i intuicyjne w aplikacji, co doceniają w szczególności początkujący użytkownicy.

Dla kogo soczewki #bioview Daily? #bioview Daily to perfekcyjna propozycja dla wszystkich, u których do tej pory aplikacja soczewek kontaktowych wiązała się z nadmiernym łzawieniem, suchością albo zaczerwienieniem oczu.

Dlaczego? #bioview Daily to ultranowoczesny produkt, oparty na lepszym materiale. Soczewki te są więc stanowczo wygodne w wykorzystywaniu i spełniają oczekiwania choćby najszczególniej wymagających użytkowników.

przystępne w szerokim zakresie ujemnych i dodatnich mocy rekomendowane są równocześnie niedługo-, jak i dalekowidzom. A jako że jest to wersja jednodniowych soczewek kontaktowych, docenią je także osoby prowadzące aktywny tryb życia - ceniące aktywność fizyczną i niejednokrotnie podróżujące.

atuty #bioview Daily w opakowaniu 5 szt.: Jeśli zainteresowały Cię soczewki kontaktowe #bioview Daily i chcesz je wypróbować, a przy tym za każdym razem posiadać opcję rezygnacji bez poniesienia zbędnych kosztów, to opakowanie 5 sztuk jest nieprzeciętną opcją dla Ciebie.

A może po prostu szukasz opakowania na podróż, które zmieścisz w kieszeni torebki albo plecaka? W tym przypadkuspełni oczekiwania wyjątkowo korzystnie. Soczewki dostępne są też w pokaźniejszych opakowaniach: #bioview Daily 30 szt.

#bioview Daily 90 szt. #bioview Daily 180 szt.

  • Producent - Visco Technology
  • Ilość - 5