moisture drops 15 ml marki Avizor

2,69 1
Według internetowych rankingów, cena tego produkut waha się w okolicach 26 zł. Jak Ty oceniasz ?

Krople do oczu Avizor Moisture Drops z hialuronianem sodu 0,1% koją zmęczone oczy, eliminują suchość i zmęczenie, a także nawilżają. Ulepszona formuła - krople do oczu Avizor Moisture Drops znamionują się starannie opracowanym składem i ulepszoną formułą, dzięki którym są w pełni bezpieczne dla oczu i skuteczne w codziennej dbałości o narząd wzroku.

Ultranawilżające atrybuty - skład kropli wzbogaca hialuronian sodu o 0,1-procentowym stężeniu. Dzięki temu preparat momentalnie likwiduje suchość oczu i tworząc swego typu powłokę ochronną, chroni wzrok przed ...

  • Producent - AVIZOR
  • Pojemność - 15

Oferta Cenowa

Szkla.com Szkla.com
Szkla.com
Avizor Moisture Drops 15 ml 24,99 DO SKLEPU

Krople do oczu Avizor Moisture Drops z hialuronianem sodu 0,1% koją zmęczone oczy, eliminują suchość i zmęczenie, a także nawilżają. Ulepszona formuła - krople do oczu Avizor Moisture Drops znamionują się starannie opracowanym składem i ulepszoną formułą, dzięki którym są w pełni bezpieczne dla oczu i skuteczne w codziennej dbałości o narząd wzroku.

Ultranawilżające atrybuty - skład kropli wzbogaca hialuronian sodu o 0,1-procentowym stężeniu. Dzięki temu preparat momentalnie likwiduje suchość oczu i tworząc swego typu powłokę ochronną, chroni wzrok przed suchością przez kilka najbliższych godzin.

Poprawa jakości widzenia - redukcja zmęczenia wzroku i eliminacja suchości oczu prowadzą do poprawy jakości widzianego obrazu. Jest on ostry i krystaliczny - jak na początku dnia. Redukcja zmęczenia wzroku - nawilżenie oczu przekłada się dodatkowo na redukcję zmęczenia wzroku.

To opcja bardzo przydatna dla osób, które codziennie spędzają sporo godzin przed ekranem komputera. Uzupełniające oczyszczenie - krople do oczu usuwają z powierzchni oczu drobne zanieczyszczenia, które mogą wywoływać uczucie występowaniu obcego ciała w oku.

W ten sposób przyczyniają się do powiększenia komfortu codziennego funkcjonowania. Ekonomiczna pojemność - 15 ml kropli do oczu to ilość w sam raz do codziennego wykorzystywania i do zastosowania w ciągu czterech tygodni, czyli czasu zalecanego przez producentów.

Charakterystyka kropli do oczu Avizor Moisture Drops: W skład kropli Avizor Moisture Drops wchodzi hialuronian sodu, substancja która naturalnie występuje w oku, jej zadaniem jest tworzenie powłoki chroniącej oraz maksymalne absorbowanie wody.

Krople perfekcyjnie nawilżają - co widocznie podwyższa ostrość widzenia i komfort noszenia soczewek kontaktowych. Przeznaczone są osobom, które nad wyraz cierpią na suchość oka, bądź inne podrażnienia. W głównej mierze taki stan rzeczy spowodowany jest długofalową pracą przy komputerze, gdzie narażamy oczy na promieniowanie niebieskie od monitorów.

na dodatek, pomieszczenia klimatyzowane, zadymione czy zapylone dodatkowo negatywnie wpływają na wzrok i powodują, iż oko szybciej się męczy i jest suche. Mocne strony kropli Avizor Moisture Drops z hialuronianem sodu 0,1%: skuteczna formuła jaka dała krople do oczu Avizor Moisture Drops to elementy całkowicie bezpieczne dla wzroku, efektywne w codziennej dbałości o oczy oraz genialnie nawilżające.

najlepsze nawilżenie dają krople w których składzie jest hialuronian sodu, czyli naturalny element oka, to gwarancja znakomitego i natychmiastowego nawilżenia, które utrzyma się długo. Stężenie tego składnika 0,1% kreuje powłokę ochronną przed suchością na kilka długich godzin.

Poprawa jakości widzenia po zaimplementowaniu Avizor Moisture Drops jest zauważalna od razu. Usuwanie takich zgubnych efektów jak: zmęczone oczy, suchość i podrażnienia - prowadzą do poprawienia jakości obrazu widzianego.

Nawilżenie i regeneracja, to główne zadania kropli. Zmęczone oczy występują nieraz pod koniec pracy przed komputerem lub w klimatyzowanym pomieszczeniu - wykorzystanie Avizor Moisture Drops daje natychmiastową i długofalowa ulgę dla oka.

Krople posiadają atrybuty czyszczące, usuwają z powierzchni oka nieduże zanieczyszczenia. Rozszerza to komforty codziennego funkcjonowania, a także ostrość widzenia. Ekonomiczna pojemność kropli - buteleczka 15 ml powoduje, iż jest to skrupulatna liczba dla codziennego używania ich przez cztery tygodnie, a taki właśnie czas jest zalecany poprzez producenta na zużycie kropli po otwarciu.

Skład kropli: Izotoniczny, buforowy oraz wodny roztwór zawierający hialuronian sodu 0,1%, Poloksamer, EDTA 0,1%, Poliheksanid 0,0001%.

  • Producent - AVIZOR
  • Pojemność - 15