DOPPELHERZ AKTIV NA WĄTROBĘ COMPLEX, 30

3,0 1
Według internetowych rankingów, cena tego produkut waha się w okolicach 19 zł. Jak Ty oceniasz ?

DOPPELHERZ AKTIV NA WĄTROBĘ COMPLEX.

Podwójna dawka standaryzowanego wyciągu z karczocha, a także koncentrat sylimarynowy wykazują kompleksowe działanie wspomagające:


- naturalną regenerację komórek wątroby,
- eliminowanie toksyn i cholesterolu,
- pracę pęcherzyka żółciowego i trawienie.


Cynaryna zawarta w wyciągu z karczocha upraszcza trawienie (wytwarzanie żółci) i zwiększa wydalanie cholesterolu z organizmu. Dzięki temu wpływa pozytywnie na funkcjonowanie wątroby, jelit i układu krążenia, w szczególności w sytuacji ciężkostrawnej diety. Wyciąg z karczocha usprawnia jeszcze likwidowanie toksyn i zbędnych artykułów przemiany materii z organizmu. Karczoch ...
  • Producent - queisser pharma gm...
  • Postać - kapsułki

Oferta Cenowa

Apteka Zdro-Vita Apteka Zdro-Vita
Apteka Zdro-Vita
DOPPELHERZ AKTIV NA WĄTROBĘ COMPLEX, 30 KAPSUŁEK 16,3 DO SKLEPU

DOPPELHERZ AKTIV NA WĄTROBĘ COMPLEX.

Podwójna dawka standaryzowanego wyciągu z karczocha, a także koncentrat sylimarynowy wykazują kompleksowe działanie wspomagające:


- naturalną regenerację komórek wątroby,
- eliminowanie toksyn i cholesterolu,
- pracę pęcherzyka żółciowego i trawienie.


Cynaryna zawarta w wyciągu z karczocha upraszcza trawienie (wytwarzanie żółci) i zwiększa wydalanie cholesterolu z organizmu. Dzięki temu wpływa pozytywnie na funkcjonowanie wątroby, jelit i układu krążenia, w szczególności w sytuacji ciężkostrawnej diety. Wyciąg z karczocha usprawnia jeszcze likwidowanie toksyn i zbędnych artykułów przemiany materii z organizmu. Karczoch jest stosowany tradycyjnie w kuchni śródziemnomorskiej i do produkcji preparatów ochraniających wątrobę. Preparat mieści wysoce skoncentrowany, standaryzowany ekstrakt z karczocha.

Wyciąg z ostropestu jest standaryzowanym koncentratem sylimarynowym, który upraszcza naturalną regenerację komórek wątrobowych m.in. Przez stabilizację ich błon komórkowych. Ponadto sylimaryna przyspiesza regenerację białek błonowych oraz broni komórki przed działaniem substancji toksycznych. Preparat mieści wysoce oczyszczoną sylimarynę, w tym co najmniej 50% sylibin, głównego składnika aktywnego wyciągu z ostropestu.

Cynk pozwala na poprawny metabolizm białek, lipidów i węglowodanów zachodzący intensywnie w wątrobie. Witaminy z grupy B (B1, B2, B5 i B6) wspomagają metabolizm energetyczny komórek wątroby.


SPOSÓB wykorzystania:

stosować 1 kapsułkę dziennie, najlepiej z posiłkiem, popijając wystarczającą ilością płynu. Dla uzyskania adekwatnego efektu zaleca się przynajmniej kilkumiesięczne wykorzystywanie.


SKŁAD:

wyciąg z liści karczocha zwyczajnego (Cynara scolymus), fosforan diwapniowy (subst. Wiążąca), żelatyna (otoczka), wyciąg z owoców ostropestu plamistego (Sylibum marianum), węglan cynku (Zn), stearynian magnezu (subst. Przeciwzbrylająca), D-pantotenian wapnia (wit. B5), tlenki i wodorotlenki żelaza (barwniki), ryboflawina (wit. B2), chlorowodorek pirydoksyny (wit. B6), chlorowodorek tiaminy (wit. B1), dwutlenek tytanu (barwnik). Nie zawiera glutenu ani laktozy. Wartość energetyczna 1 kaps.: 0,5 kcal/2 kJ. Masa 1 kaps.: 0,6 g.
  • Producent - queisser pharma gmbh & co.
  • Postać - kapsułki